demigod-logo

★ Clan DEMIGOD ★

Zapraszamy Na Nasz
Oficjalny Server TeamSpeak!
.
☆ IP ts.kenia1100.pl

Zaproszenie Znajomego
Skopiuj
Bezpośredni Link Na Ten TS:
http://www.teamspeak.com/invite/ts.kenia1100.pl/
(kliknij aby dołączyć)

 

Osoby online na naszym serverze TS:

 

Clan DEMIGOD

demigod-logo

Opis Klanu
Zasady Rekrutacji
Szczegółowy Regulamin:

~ Słowem wstępu coś o nas ~

Masz już dość zwykłych klanów, które szybko się rozpadają? Albo masz wrażenie jakbyś nie miał w nich żadnego znaczenia i na nic wpływu podczas rozwoju klanu? A może chcesz już pograć na poziomie?

Więc w końcu Szukasz czegoś porządnego i długoterminowego? Dobrze trafiłeś! U nas nie ma miejsca dla osób protekcjonalnych, ani dla dzieci. Przyjmujemy tylko osoby, którym faktycznie zależy na tym, aby dołączyć do naszych szeregów.

Jesteśmy doświadczeni i tworzymy zgraną ekipę. Pamiętaj, że posiadamy wygórowany próg dołączenia do klanu. Tylko nieliczni przechodzą przez okres rekrutacyjny (jeżeli już w ogóle uda im się do niego dostać). Czy będziesz jednym z nich? Przekonaj się sam!

Zasady rekrutacji do klanu znajdują się także na naszym TeamSpeaku w opisie kanału REKRUTACJA Do Klanu! oraz poniżej.

Znajdziesz tu także szczegółowy regulamin i opis klanu oraz przedstawione w jaki sposób stać się elitarnym członkiem.

 

~ Zasady Rekrutacji Do Klanu DEMIGOD ~

GŁÓWNA ZASADA: To Tobie ma bardziej zależeć, żeby do nas dołączyć niż nam, aby Cie przyjąć! Pamiętaj o tym. To Ty masz wykazać się chęcią i inicjatywą do tego abyśmy byli zainteresowani przyjęciem Cie do naszego klanu!

 1. Wiek – Jak zazwyczaj powiadam „Piję, palę i przeklinam więc szukam osób pełnoletnich.” A tak na serio to faktycznie jesteśmy poważnym klanem i nie przyjmujemy dzieci. Podstawowym wymaganiem wiekowym jest to 18 lat, ale w wyjątkowych okolicznościach robimy wyjątki dla 16. Uprzedzam – Jeżeli masz 12-13 lat to nawet nie aplikuj o dołączenie, bo zostanie z góry odrzucone. Sam fakt przebywania na tym TS jest w regulaminie zapis odnośnie osób z wiekiem minimum 16 lat.
 2. Aktywność – Przebywaj często na tym TS i udzielaj się w jego życiu. Czym częściej rozmawiamy i gramy tym jesteśmy w stanie lepiej Cię poznać. Jeżeli uznasz, że nie chce Ci się tych wymagań czytać to możesz już odpuścić. Nie chcemy leniwych osób w klanie. Więc radzimy nawet nie przyznawać się nam, że nie chce Ci się „aż tyle” czytać bo to wpływa bardzo negatywnie. Jeżeli jesteś na tyle leniwy, że NAWET nie chce Ci się przeczytać przez kilka minut tego tekstu to co dopiero udzielać się aktywnie w życiu klanu… My szukamy osób aktywnych i rzetelnych. A poza tym chcieliśmy dokładnie wszystko opisać, żeby skrócić do do minimum czas rekrutacji i rozmowy. Chyba lepiej znać dokładne zasady i wymagania już z góry, niż ogólnikowo przeczytać coś co piszą wszyscy wszędzie, a później tak na prawdę nie dowiedzieć się jakie są konkretne wymagania wyjścia z okresu testowego lub akademii do głównego klanu.
  Jestem wobec Was fair pisząc to wszystko – więc oczekuje tego samego.
 3. Zaproś znajomych – Zapraszaj znajomych do nas na TS do wspólnego grania. Czym nas więcej tym radośniej! Zapraszanie w dużej mierze zwiększa szanse na pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku o przyjęcie do naszego klanu.
 4. Inicjatywa – Wykaż chęci i inicjatywę, aby skłonić nas do pozytynwego rozpatrzenia Twojego podania ;). Kreatywność może Ci w tym pomóc.
 5. Charakter – Może to zabrzmi banalnie ale nawet najlepszy skill nie zastąpi dobrej osobowości. Graj zespołowo, a nie tylko dla siebie. Patrz na innych, a nie tylko na własne potrzeby. W końcu to jest klan, a jeżeli masz zaburzenia osobowości i nie potrafisz się ogarnąc to odpuść 😛
 6. Elitarność – Ten klan nie jest dla każdego i to trzeba powiedzieć już na wstępie. Na pewno nie jest to kolejne miejsce gdzie tylko dodasz sobie tag do nicku i to tyle. Oferujemy znacznie więcej, ale co za tym idzie oczekujemy od członków też pewnych rzeczy (nawet zaczynając od tak podstawowych jak aktywność).
 7. Pomagaj innym – W razie potrzeby pomóż innym. Nie zawsze trzeba za każdą pomoc oczekiwać jakiegoś wynagrodzenia, wyobrażasz sobie? Można też to robić bezinteresownie i nawet czerpać z tego przyjemność.
 8. Zgranie – Pamiętaj, że granie zespołowe jest najważniejsze. Bierz też pod uwagę, że nie jesteś nieomylny i inni mogą akurat mieć w danej kwestii rację. Nie trzeba być we wszystkim najlepszym i najmądrzejszym.
 9. Sparing – Czasami możesz zostać poproszony o zagranie sparingu np. 1vs1 z jednym z naszych zawodników. Nie zawsze będzie to potrzebne, ale czasami jak ktoś popisuje się swoimi umiejętnościami chcielibyśmy je sprawdzić, czy na prawdę są aż tak dobre, czy właśnie nie. Niektórzy są mocni tylko w słowie, a w czynach już niekoniecznie. Inna przyczyna takiego sparingu może być jak już jakiś czas ciągnie się rekrutacja takiej osoby i chcemy w wersji finalnej zdecydować, czy przyjmujemy czy nie. Pamiętaj, że przegrana takiego sparingu nie oznacza zaraz jednoznacznie odrzucenie podania do klanu. Patrzymy na to JAK grasz, a nie ile fragów masz, bo to często kolosalna różnica.
 10. Lojalność i Szacunek – Nie traktujemy przychylnie osób, które dziś do nas dołączą, a zaraz wyjdą, odejdą, czy przestaną wchodzić na TS przez dłuższy czas (bez podania wcześniej przyczyny), a po chwili zechcą wrócić. Nie ma takiej możliwości. Do nas można tylko raz dołączyć i jak wyjdziesz NIGDY nie będziesz miał możliwości powrotu do naszych szeregów. Więc zastanów się dobrze, bo to droga tylko w jedną stroną. Albo zostajesz u nas, albo nie. Na TS możesz zawsze siedzieć oczywiście, ale szanuj dostęp do zaliczenia się jako członek klanu, bo gdy nie będziesz traktować nas poważnie, to my Ciebie też nie. Proste i jasne.
 11. Umiejętności – Dlaczego tak nisko w punktach wymagań? Bo dla nas najważniejsza jest osoba, a nie jej profil. Jeżeli jesteś przyjacielski, grasz zespołowo, tworzysz miłą i przyjazną atmosferę zachęcającą innych do wspólnego spędzania z Tobą czasu (a nie toxic) jest to zdecydowanie istotniejsze od Twoich umiejętności w grze, których zawsze można się nauczyć w trakcie dłuższej gry. A w zgranej ekipie jest o to jeszcze łatwiej! Oczywiście jeżeli jesteś pro playerem przyjmiemy Cie z miłą chęcią, o ile nie będziesz toxic dla innych. Możesz grać jak pasha, czy olofmaister, ale gdy jesteś chamski i protekcjonalny do innych to nie zagrzejesz u nas miejsca.
 12. Czas oczekiwania – Każdy jest traktowany indywidualnie. I jednego możemy przyjąć po 2 dniach, a innego po nawet miesiącu. Możemy założyć taki średni czas oczekiwania jako około 7 – 14 dni. Bądź wytrwały. Pilnujemy aby każdy komu się należy dostał akceptacje dołączenia do klanu w odpowiednio szybkim terminie. Najwięcej zależy od Ciebie jak już wspominałem.
 13. Ranga – Na początku dostaniecie range „REKRUT – Okres Testowy Clan DG”. Przez ten czas na bieżąco, w każdej chwili weryfikujemy Cię i sprawdzamy.
 14. Tag klanu – Pamiętaj, że po dołączeniu do naszego klanu jest obowiązkiem używanie tagu klanu we wszystkich grach, w których mamy oddziały. Jeżeli w np. 1 grze nie chcesz tego zrobić bo masz już własną zgraną paczkę to skontaktuj się z Server Adminem lub członkiem zarządu i przedstaw mu argumenty. Wtedy wyrazimy na to zgodę lub nie. Na pewno oczekujemy grania pod naszym TAGiem po dołączeniu do klanu w takich grach jak: CS:GO, BF, GTA V, LoL. To są nasze największe dywizje więc tutaj istnieje obowiązek. Możesz za to dogadać się z nami w innych grach, w których nie mamy zbudowanej jeszcze większej paczki. Najlepszym jednak pomysłem byłoby zaproszenie znajomych do nas 😉

Pamiętajcie: „Miejsce jest tak dobre jak ludzie, których tam znasz.”
Ważne: Zero tolerancji dla protekcjonalności ze strony członków!

Rekrutacje do klanu przeprowadzają:
 • kenia1100 [Clan Leader]
 • Vesper [Vice Clan Leader]

>> Formularz Rekrutacji do Akademii Teamu DEMIGOD <<

Team to dążenie do wejścia na rynek e-sportowy ESL. Do takiej właśnie drużyny poniżej jest ta aplikacja.
Jeżeli interesuje Cię tylko Clan, czyli casualowe granie wśród graczy, którzy chcą miło spędzić czas po pracy lub szkoły wśród odpowiednich osób.

Bezpośredni link do aplikacji rekrutacji do Akademii Teamu DEMIGOD:
http://www.kenia1100.pl/rekrutacja

~ Składki Klanowe ~
Elitarne Członkostwo

Składki są opcjonalne, czyli nie obowiązkowe. Ale kto się na nie zdecyduje dodają elitarne przywileje w naszych szeregach za wspieranie klanu.
Jeżeli chcesz przeznaczyć niższą kwotę niż zaprezentowane niżej to też możesz, ale bez uzyskania elitarnego członkostwa w klanie. Jeżeli chcesz to możesz oczywiście też przeznaczyć większą kwotę niż te zasugerowane poniżej, za co będziemy ogromnie wdzięczni!
Opłaty są abonamentowe (cykliczne).

Pieniądze będą przeznaczane głównie na: utrzymanie naszego servera TS, serverów w grach, oficjalnej naszej strony klanowej, zwiększaniem w przyszłości ilości slotów na TS, organizowaniem konkursów tylko dla członków klanu, a także rozdawaniem gier, skinów do CSGO itp. na giveawayach.

Istnieją dwa rodzaje składek:
5 PLN/mc – Junior Elite Clan Member
10 PLN/mc – Elder Elite Clan Member
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!!

https://www.paypal.me/MateuszHalot/

Oczywiście za płatności z góry składek za określony okres czasu przewidzieliśmy rabaty cenowe odpowiednio większe do długości czasu za jaki się płaci.

 

★  JUNIOR ELITE CLAN MEMBER  ★

Podstawowa wersja elitarnego członka klanu. Dziękujemy, że chcesz nas wspierać!
BONUS: Dostajesz specjalną rangę z srebrnym orderem!!

5 PLN – Opłata Miesięczna
https://www.paypal.me/MateuszHalot/5/

14 PLN – Opłata Kwartalna
(3 Miesiące – Oszczędzasz 1 PLN)
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!!
https://www.paypal.me/MateuszHalot/14/

27,5 PLN – Opłata Półroczna
(6 Miesięcy – Oszczędzasz 2,5 PLN)
https://www.paypal.me/MateuszHalot/27.5/

50 PLN – Opłata Roczna
(12 Miesięcy – Oszczędzasz 10 PLN)
NAJBARDZIEJ OPŁACALNY!!
https://www.paypal.me/MateuszHalot/50/

★★  ELDER ELITE CLAN MEMBER  ★★

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!!

Zaawansowana wersja elitarnego członka klanu. Zawsze oni będą w pierwszej kolejności traktowani priorytetowo przy sugestiach w klanie i propozycjach zmian, a także specjalnego dostępu do naszych serwerów (w miarę możliwości). Będziemy się starać, aby ci elitarni członkowie nie znikneli w tłumie innych osób na przeróżne sposoby w formie podziękowania za to, że chcą nas wspierać!
BONUS: Dostajesz specjalną rangę ze złotym orderem!!

10 PLN – Opłata Miesięczna
https://www.paypal.me/MateuszHalot/10/

28 PLN – Opłata Kwartalna
(3 Miesiące – Oszczędzasz 2 PLN)
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!!
https://www.paypal.me/MateuszHalot/28/

55 PLN – Opłata Półroczna
(6 Miesięcy – Oszczędzasz 5 PLN)
https://www.paypal.me/MateuszHalot/55/

100 PLN – Opłata Roczna
(12 Miesięcy – Oszczędzasz 20 PLN)
NAJBARDZIEJ OPŁACALNY!!
https://www.paypal.me/MateuszHalot/100/

 

Lista Obecnych Elitarnych Członków znajduje się na naszym TS w opisie kanału ◆ KSIĘGA FEJMU ◆ !

Jeżeli już dokonasz płatności za składkę skontaktuj się z Server Adminem kenia1100 w celu uzyskania specjalnej rangi. 

Bycie patronem, dotacje i składki klanowe to trzy różne formy dofinansowania nas i mogą być wybrane jednocześnie, bo każda z nich oferuje inną nagrodę.

Z góry dziękujemy za każdą złotówkę! Przeznaczymy je na aktywny i prężny rozwój! Cieszymy się, że będziesz tego częścią 😉


UWAGA!
Jeżeli jesteś zainteresowany składką, ale nie możesz skorzystać z formy płatności przez PayPala skontaktuj się z Server Adminem kenia1100. Wstępnie mogę powiedzieć, że dodatkowe akceptowane formy płatności to: przelew bankowy, przelew na poczcie, Paysafecard, SMS. Jeżeli znasz także inny sposób dzięki, któremu możesz nam wysłać dotacje zaproponuj go. Jeżeli jest warty uwagi zainteresujemy się tym. Jeszcze tylko dodam, że forma SMS jest najmniej opłacalna bo na poczet wirtualnego portfela do nas wpływa tylko 1/3 kwoty, którą wydacie na wysłanie tego SMSa. W takiej sytuacji myślę, że rozsądniej byłoby już wysłać nam gotówkę na poczcie lub poprzez Paysafecard. 🙂

Wkrótce otwieramy sklep, w którym będzie można nabyć koszulki, kubki itd. z motywem przewodnim Clanu DEMIGOD!

 

– Kontakt z kenia1100 –

Jeżeli chcesz skontaktować się z kenia1100 w jakiejkolwiek sprawie skorzystaj z poniższych sposobów:

Nie martw się, ani nie bój – nie gryzę, więc możesz śmiało pisać 😉

 

Niedługo zostanie spisany pełny regulamin Clanu DEMIGOD.
Już wkrótce więcej info… Wejdź na nasz TeamSpeak, aby uzyskać szczegółowe informacje lub w razie wątpliwości i pytań!

☆ Zobacz także artykuł o: Nasz TeamSpeak !


kenia napis z PTG


 • Zapraszam Ponownie Na Nasz Oficjalny Server TeamSpeak!
  ☆ IP – ts.kenia1100.pl ☆

 • GlupiaPanda

  Jeżeli szukasz ogarniętej ekipy do grania to polecam demigod! 😀
  Klan wolny od nie rozgarniętych dzieci i trolli, panuje miła, przyjacielska atmosfera.

  • Dziękuje 😉 Zawsze powtarzam, że „Miejsce jest tak dobre jak ludzie, których tam znasz.” !

  • Dżojek PL

   Trochę trudno by było takim dzieciom się przedostać przez taką selekcję 😉 Oby więcej takich klanów!

 • mAjk

  Panuje fajna atmosfera, można dogadać się z ludziskami. Jeżeli szukasz ekipy by wspólnie pograć – to jest dla Ciebie! 🙂

 • Michał Wawrzyniak

  dobrze opisane