tlo-kenia1100-facebook

Kim jest kenia1100?

mateusz-halot-kenia1100

O mnie

Cześć 🙂 Nazywam się Mateusz Halot i mam 24 lata. Około 15 lat temu w podstawówce w tajemniczych okolicznościach powstał mój nick kenia1100. Zapewne właśnie pod tym pseudonimem mnie teraz kojarzysz. Tak też tu wszyscy na mnie wołają, ale możesz też zwracać się po imieniu.

Kim jestem?

Człowiekiem. Ta, to pewne. Tak myślę… Kilka lat temu zafascynowałem się kolekcjonowaniem gier (stąd taka pokaźna moja biblioteka z 1 000 produkcjami). Wiecie, jedni kolekcjonują znaczki, a inni… gry. Noo, jak to teraz piszę to też brzmi dziwnie. Nevermind..
Można przyjąć, że wszystko zaczęło od momentu jak kilka lat temu Battlefield 3 był za free na Originie.  Znaczy tak na prawdę to wszystko zaczęło się jeszcze dawno, dawno temu w czasach mojego pierwszego komputera, bodajże Atari. Ale bardziej tu skupię się na ostatnim okresie, gdzie znacząco to moje zainteresowanie grami wzrosło (tak bardziej) na poważnie.
Więc tak jak już mówiłem od kilku lat bardziej zainteresowałem się różnymi grami. Zapewne jeżeli chciałbyś zaproponować mi grę w jakąś pozycję istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że już to posiadam lub planuje kupić.

Serio, 1 000 gier?!

No tak wyszło 🙂 Mówiłem, że w ostatnich latach szczególnie się zaangażowałem. Nie pytajcie mnie po co mi tyle. Po pierwsze argument „a może kiedyś w to zagram”, a po drugie po prostu jak już wspominałem lubię kolekcjonować gry i sam fakt ich posiadania już sprawia mi niemałą frajdę ;). Chociaż jakby teraz tak spojrzeć z praktycznego punktu widzenia to jako, że planuję wejść na YouTube i Twitch to moja pokaźna biblioteka gier zapewne mi w tym w jakimś stopniu pomoże.

Co było wcześniej?

Od ponad 8 lat zajmuję z zamiłowania ebiznesem i marketingiem internetowym. Nie skończyłem z tym – nadal też to robię. Jeżeli potrzebujesz strony internetowej lub pomocy w zbudowaniu (polepszeniu) wizerunku w sieci możesz śmiało się ze mną skontaktować w tej sprawie :). Strona, na której jesteś obecnie była początkowo stworzona głównie z myślą o urządzeniach mobilnych, bo na starcie skupiałem się na moich klanach w grach mobilnych Supercella (Clash of Clans, Boom Beach, Clash Royale). To właśnie z powodu tych moich umiejętności, o których wspomniałem wyżej pomyślałem o zrobieniu w ogóle tej witryny. Gdyby nie to, to myślę, że nigdy by do tego nie doszło i znałoby mnie tylko wąskie grono znajomych z Steama. Jednak jestem tutaj! Jeea 😀

 

Moja Misja

Co chcę przez to wszystko osiągnąć i do czego dążę? Jaki mam tak w ogóle cel?
A mianowicie chcę poznać ciekawych ludzi, pozyskać nowe kontakty, a także co najważniejsze zbudować ciekawą społeczność złożoną z pewnego typu ludzi. Jakich? To łatwe, żadnych dzieci 12-letnich (ich mentalność jest odpowiednia do ich grupy wiekowej), żadnych osób protekcjonalnych, które uważają się za nad wyraz lepszych od innych – po prostu normalne osoby, z którymi będzie można miło pogadać na TS i pograć ;). Nie zrozum mnie źle, jestem otwarty do poznania każdego człowieka ale chciałbym po prostu, żeby to miejsce było na poziomie. Jest wiele społeczności, TS-ów, czy klanów, gdzie z czasem zaczynają się wgryzać trolle, dzieci, które chcą tylko uprzykrzać grę, albo zwyczajnie osoby toxic, które wyzywają wszystkich wokół tylko po to, aby dowartościować samych siebie. Dobrze wiesz, o czym mówię, na pewno spotkałeś się z tym nie raz. Więc zapewne też zrozumiesz w pełni co mam tutaj na myśli.

Co Dalej?

Chcesz ze mną zagrać? A może po prostu pogadać i się poznać? W takim razie zapraszam na mojego TeamSpeaka, możesz też napisać do mnie na FanPage na FB lub zerknij do innych form kontaktu ze mną. Jestem otwarty na nowe znajomości :). Jest też ważna zasada – jeżeli Ty będziesz fair wobec mnie, to ja będę fair wobec Ciebie. Czyli inaczej, to zachowuj się jak człowiek, to na bank się dogadamy.

 

Clan DEMIGOD i TeamSpeak

cos napisac…

 

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś jeszcze i z innej perspektywy zapraszam na mój blog, gdzie widnieje całkiem inny i nietypowy opis mojej osoby. Ale pamiętaj, czytaj go z dystansem 😉


kenia napis z PTG