FAQ – Najczęściej zadawane Pytania i moje Odpowiedzi

FAQ – czyli zestaw najczęściej zadawanych i najciekawszych pytań odnośnie mojej osoby, tej strony jak i też mojej działalności, udziału w różnych projektach oraz przedsięwzięciach. Z czasem będę uzupełniał tu o informacje, które najczęściej się przytrafiają Wam w komentarzach w internecie na różnych portalach, emailach oraz serwisach społecznościowych i nie tylko.

 1. Jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?
  Mam na imię Mateusz, mam 23 lata. Mieszkam w Legnicy choć najbardziej kocham Wrocław i planuje wkrótce do niego się przeprowadzić.
  .
 2. Skąd pomysł na nick kenia1100?
  Jest to tajemnica :). Na razie nie mówiłem nikomu w pełni skąd wziął się mój nick. Mogę tylko zdradzić, że powstał w podstawówce i od tamtego czasu wszędzie go używam. Możliwe, że kiedyś na jakimś ważniejszym moim streamie wyjaśnię głębiej pochodzenie mojego pseudonimu, ale na razie nic nie obiecuje ;].
  .
 3. Dodasz mnie do znajomych na Steamie, Originie, Uplay, Xbox, PSN itd.?
  W skrócie: Jeżeli rozmawialiśmy, pisaliśmy lub poznaliśmy się trochę bardziej niż tylko wymiana spojrzeń albo zwykłe „hej” to TAK dodam. Ale jeżeli nie znamy się kompletnie i nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy to NIE. Dzięki temu odsiewam ludzi, którzy tylko kolekcjonują cyferki przy słowie „znajomi” od tych, którzy faktycznie chcą się znać i czasem także wspólnie pograć. Szerzej na ten temat napisałem w zakładce Kontakt. Tam też są moje wszelkie dostępne konta w różnych serwisach, portalach i platformach.
  .
 4. Czy jesteś dziewczyną?
  NIE. No ale poważnie… Jeżeli się dziwisz to pomyśl jak ja reaguje. Niejednokrotnie zdarzyły mi się sytuacje, że osoby pytały mnie czy jestem dziewczyną. Bo mam żeńską formę nicku „kenia”. Przypomnijcie sobie o co chodzi z lekcji polskiego w szkole. A tak na prawdę w rzeczywiście Kenia to takie państwo w Afryce, więc słowo istnieje. Ale idąc tropem żeńskiej formy myślę, że po tym ludzie myślą, że jestem kobietą. No niestety, zawiedliście się 😛
  .
 5. Czy jest możliwość pogrania z Tobą?
  • Jasne! Czemu nie ;).  Tylko wpierw odezwij się do mnie na gg, komentarzu na steam lub wejdź do mnie na ts zanim zaczniesz dodawać do znajomych na platformach. Wszelkie możliwe sposoby skontaktowania się ze mną są dostępne pod zakładką Kontakt.
  .
 6. Czemu masz aż tyle gier? Grałeś we wszystkie? To po co Ci aż tyle?
  • Bo lubię. I tyle. To pytanie powtarza się setki razy. To chyba top 1 pytań jakich dostaje. Po tylu latach odpowiadania wszytskim na jedno i to samo pytanie zaczynam mieć wrażenie, że pytacie w taki sposób o to dlatego, że jesteście zazdrośni. No przyznaj – nie chciałbyś mieć możliwość zagrania we wszystko co kiedykolwiek chciałeś (mowa o PC)? Na pewno chociaż w 1% odpowiesz twierdząco. Właśnie dlatego posiadamy Steama i dodajemy kolejne gry z wyprzedaży do biblioteki. Niekoniecznie nawet muszą być nam potrzebne. Na bank masz chociaż 1 taką grę :D. Ja uwielbiam kolekcjonować gry. Jedni kolekcjonują znaczki, a inni pocztówki, a ja gry. Sprawia mi to radość :). W bibliotekach wspólnie na wszystkich platformach mam prawie 1000 gier. Nie kupuje każdej produkcji za normalną cenę bo zapłaciłbym krocie ale czekam na wyprzedaże na dziesiątkach stron, które regularnie obserwuje. Jak trafi się coś w opłacalnej cenie, czego chcę to kupuję. Mam świadomość, że kiedy w przyszłości będę chciał już w daną produkcję zagrać to już to mam. A nawet jak to się nigdy nie stanie to trudno, też jestem usatysfakcjonowany, że ją posiadam. Więc serio wrzućcie na luz i przestańcie argumentować czym się tylko da, że robię źle. Weźcie pod uwagę, że Wasze postrzeganie świata nie musi być moim ani jedynym słusznym. Ja nie namawiam Was do tego, żebyście kupowali setki gier jak ja, to Wy też nie musicie mnie namawiać do tego, że niby brak posiadania ich jest lepszy ;). Jak ja na coś mam ochotę to po prostu otwieram bibliotekę gier i uruchamiam, a Wy dopiero sprawdzacie cenę na Allegro :P.
  Swoją drogą jeżeli jesteście zainteresowani to stworzyłem listę gier, które mam na sprzedaż. Taki mój a’la sklep. Możecie zajrzeć i może akurat coś Was zainteresuje. W razie potrzeby piszcie.
  .
 7. Masz jeszcze jakieś pytania? Zadaj je w komentarzu niżej!
  • lub też napisz do mnie


kenia napis z PTG