kontakt

KONTAKT, Platformy, Portale Społecznościowe

Witaj. W gwoli jasności nazywam się Mateusz Halot (lat 24), ale w internecie we wszystkich grach i portalach przybieram pseudonim kenia1100. Tak też tu wszyscy na mnie wołają, ale możesz też zwracać się po imieniu :). Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktowaniem się ze mną to ta strona powinna Ci pomóc. Niżej znajdziesz także portale społecznościowe, na których możesz mnie śmiało obserwować.

A jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną to zapraszam na drugą moją stronę.

 

– Kontakt z kenia1100 –

Jeżeli chcesz skontaktować się z kenia1100 w jakiejkolwiek sprawie skorzystaj z poniższych sposobów:

Nie martw się, ani nie bój – nie gryzę, więc możesz śmiało pisać 😉
.

Napisz na Messengerze fb

messenger_code_288963781456745

Napisz na GG do kenia1100 – KLIKNIJNapisz do nas…WyślijPreferujesz e-mail? Nie ma problemu

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać do mnie wiadomość. Postaram się odpisać najszybciej jak mogę. Zazwyczaj odpowiadam w przeciągu kilku godzin. Maksymalny czas oczekiwania to 2 dni robocze.

Ważna kwestia zanim wyślesz maila: mam na imię Mateusz – Mateusz „kenia1100” Halot. Proszę nie zwracać się do mnie per Pan.
Pisz do mnie po moim nicku kenia1100 lub po imieniu 😉


 

Postaram się odpowiedzieć na Twoją wiadomość w miarę możliwości najszybciej.
Ja też nie lubię spamu. Twój email nie zostanie nikomu udostępniony.


 

Na początek częste pytanie:
„Czy mogę dodać Cię do znajomych?”

PAMIĘTAJ! To ważne… Jeżeli w ogóle się nie znamy i nigdy nie rozmawialiśmy to możesz być pewien, że NIE przyjmę zaproszeń na żadnej z platform ani portalu społecznościowym. Umieściłem je tutaj dla wszystkich, którzy już w jakiś sposób się ze mną skontaktują aby było im łatwiej mnie wszędzie znaleźć.

Nie kolekcjonuje nigdzie ilościowo znajomych i każdego, którego mam dodanego jest tam z konkretnego dla mnie powodu (jeżeli z czasem zaczyna mi brakować „argumentów”, dla których dany osobnik jest u mnie w znajomych po prostu go usuwam, czyli np. przestaliśmy rozmawiać przez dłuższy czas).

Więc WPIERW skontaktuj się ze mną przez: GG, email, czy ts aby wymienić chociaż kilka zdań, a dopiero później zapraszaj mnie do znajomych. Jeżeli już chociaż chwilę rozmawialiśmy i dodałem Cie w jednym miejscu do znajomych możesz śmiało zaprosić w innych miejscach.
Dzięki temu odsiewam ludzi, którzy tylko kolekcjonują cyferki przy słowie „znajomi” od tych, którzy faktycznie chcą się znać i czasem także wspólnie pograć. Do usłyszenia niebawem! 😉

 

Platformy

steam logoorigin-ea-logo
uplay-logosocial-club-logo
xbox-logoplaystation-logo

.

Portale społecznościowe

Profil prywatny Mateusza:


Fanpage Mateusza:Instagram
Mateusz Halot

.
Pozostałe konta

 

Moje Kolekcje Modów na Steam


kenia napis z PTG


  • Od teraz można w łatwy sposób skontaktować się ze mną, obserwować na portalach społecznościowych lub podjąć współpracę.