Supercell-game

Moje klany w grach mobilnych – Clash Royale, Clash of Clans, Boom Beach, Hay Day

clash of clans and boom beachZapraszam Cię do zapoznania się z moimi klanami w grach mobilnych. Do każdego z nich możesz dołączyć po spełnieniu wymagań i przeczytaniu poniższych zasad, które w nich obowiązują. Wszystkie klany niżej wypisane wchodzą w skład jednej rodziny i wzajemnie się uzupełniają oraz przeplatają. Każdy klan ma także własną historię i większość z nich istnieje już dłuższy czas dlatego uszanuj to. W razie potrzeby w każdej chwili możesz się ze mną skontaktować na Messenger fb lub GG: 10620057. Dostępne są też inne sposoby wypisane pod zakładką Kontakt.

Serdecznie Zapraszam! 😉

 

„Skoro czas i tak minie,
dlaczego by nie wykorzystać go na swoją korzyść?”

Jeszcze tytułem wstępu przytoczyłem wyżej bardzo lubiane przeze mnie słowa. W kolejnym akapicie wyjaśnię dlaczego. Jeżeli grasz w gry w na komputerze to zazwyczaj możesz swobodnie rozgrywać ile chcesz. Często jak już je uruchamiasz ten właśnie czas najbliższy chcesz przeznaczyć na rozrywkę. Gry mobilne są z założenia troszkę inne i trzeba być świadomym tego faktu. Twórcy w większości zakładają, że gracze nie będą siedzieć przed komórką przez kilka porządnych najbliższych godzin aby grać w ich pozycję. Za to myślą, że najczęściej będziemy sięgać po gry mobilne tak „przy okazji”, czyli np. jadąc autobusem, czekając w korku, stojąc na przystanku, siedząc w wc 😉 albo po prostu przed snem na chwilę. Z grubsza założenie to jest poprawne chyba, że trafią się takie perełki jakie przedstawię niżej przy, których jeżeli Was zafascynują nic nie stoi na przeszkodzie aby grać cały dzień :D.

W tych także grach są takie małe wyznaczniki czasowe. Powiedzmy, że jakiś budynek buduje się określoną liczbę czasu np. 30 minut. W tym czasie możesz np. w Clash of Clans budować kolejny w tej samej chwili więc spokojnie. Chodzi bardziej o fakt, że wejdziesz na komórkę pozarządzasz trochę, zaczniesz budowę i idziesz robić dalej to co miałeś robić. To taki mały przerywnik. Tak jak Kit-Kat tyle, że tu czas na przerwę czas na Clash of Clans 😉 hehe. I teraz właśnie wyjaśnia się dlaczego napisałem ten akapit. Nie trzeba się bać czy denerwować, że takie aspekty w grach mobilnych występują, a wręcz przeciwnie. Według mnie to bardzo ciekawe urozmaicenie.

Bo skoro czas i tak minie to czemu by tego faktu nie wykorzystać na naszą korzyść? Czyli, normalnie wykonujemy czynności codzienne, a przy okazji „w tle” buduje się nam jakiś budynek. Jak dla mnie to bardzo intrygujące. A jeżeli chcemy wejść i pograć dłużej to w każdej poniższej pozycji także jest taki aspekt, który nam na to pozwoli. Po porostu podejdź do tych gier z odpowiednim nastawieniem. To nie jest Steam, czy Orgin to jest Google Play lub AppStore, a to czyni różnicę już na starcie. Co jednak nie znaczy, że te pozycje są gorsze. One są tylko inne od tych tradycyjnie nam znanych z komputerów i przy odrobinie chęci polubimy je ogromnie i miło spędzimy przy nich bardzo dużo czasu. Tak jak ja przez ostatnie 3 lata, które wspominam doskonale jeżeli chodzie o te pozycje mobilne :).

Która gra jest najlepsza?

Niebawem napiszę, która gra odpowiada jakim potrzebom oraz ile, na którą pozycję należy być przygotowanym żeby przeznaczyć czasu.

  

Clash Royale – „Miecz Polski”

clash-royale-logoClash Royale - Miecz Polskiget-in-on-google-playdownload-on-the-AppStore

Info

Clash Royal to najnowsza gra na urządzenia mobilne, stworzona przez firmę Supercell. Jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Swój start miała w marcu 2016 roku. Clash Royale to sieciowa strategia typu MOBA, charakteryzująca się maksymalnie uproszczonymi regułami rozgrywki. Generalnie gra podobna jest do Hearthstone ale jej zasady są zdecydowanie prostsze, a także nie ma sytuacji, że przegrywamy z powodu słabszych kart. Trzeba przyznać, że w Clash Royale jest bardzo dobry system doboru przeciwnika, który musi być podobny do nas pod wieloma względami, dzięki czemu szansa na trafienie rywala zdecydowanie od nas mocniejszego jest prawie równa zeru. W tej grze akcja rozgrywa się w świecie znanym doskonale z bestsellerowego Clash of Clans (stąd też podobny tytuł), przejmujemy kontrolę nad niewielkim królestwem, budujemy talię z jednostkami, zaklęciami i rozmaitymi akcjami ofensywno-defensywnymi oraz bierzemy udział w pojedynkach z innymi graczami w czasie rzeczywistym. Celem jest zniszczenie Crown Towers (wieże) przeciwnika, ale należy też pamiętać aby bronić własnych. Do zobaczenia na arenie!

clash-royale-prince

Zasady Klanu

 • Wymagania odnośnie nowych i obecnych członków klanu:
  co najmniej 16 lat
  minimum Arena 8 / 9
  przynajmniej 9 lvl
  najmniej 250 donatów na sezon
  chociaż 25 koron do Clan Chestu i 10 koron do Clan Battle Chestu na sezon
 • Elder będzie za minimum 750 donatów (lub więcej) na sezon, a później aby go utrzymać należy mieć 450 donatów na sezon.
 • Nie ma obowiązkowego ratio donatów do requesta ale osoby, które tylko biorą i nic nie dadzą nie będą tolerowane. Po co trzymać pasożyty?
 • Za zaproszenie 3 osób do klanu, które w nim zostaną i będą aktywnie grać dostajesz eldera.
 • Za zaproszenie 7 osób do klanu, które w nim zostaną i będą aktywnie grać dostajesz colidera.
 • Eldera także można dostać za wyjątkową aktywność w klanie, pomoc oraz częste donaty, udzielanie się ciągłe na czacie.
 • Za dodatkową pomoc, przysługi i większą aktywność będzie sezonowe obniżenie donatów potrzebnych do eldera.
 • Sezon ma 1 tydzień, czyli w miesiącu są cztery sezony.
 • Colider nie jest za donaty, a za ponadprzeciętną pomoc w rozkręcaniu i utrzymaniu klanu. Wyjątki będą jeżeli uda Ci się uzbierać grubo ponad półtora tysiąca donatów na sezon.
 • Jeżeli potrzebujesz informacji o własnych (lub kogoś innego) statystykach w Clash Royale to polecam Stats Royale! Znajdziesz tu m.in. ilośc wygranych, skrzynki jakie niedługo dostaniesz, nadchodzące oferty specjalne u Ciebie w sklepie, ostatnie rozgrywane bitwy i używane decki – tutaj znajdziesz przykładowo jak prezentuje się mój profil Stats Royale profile kenia1100.
 • Jeżeli chcesz pomocy lub informacji względem samej gry Clash Royale to najlepsze kompendium wiedzy w internecie o tej produkcji znajdziesz na Clash Royale Wiki! Polecam. Zawsze wraz z całym klanem korzystamy aktywnie z informacji, które są tam zawarte i bardzo pomagają nam w rozgrywce.
 • Klan powstał 10.03.2016 roku, od samego początku jak tylko wystartowała gra, dlatego szanujcie możliwość przynależności do niego bo jest to jeden z najstarszych klanów istniejących w historii gry.
 • Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem i zasadami panującymi we wszystkich klanach wypisanym na końcu tej strony! Jest to bardzo istotne. Wymieniłem tam rzeczy, które pasują do każdego klanu niezależnie od charakteru i specyfiki danej gry dlatego nie umieszczałem ich za każdym razem w opisie zasad ale w jednym miejscu. Jest to spójna całość wraz z tymi informacjami i zasadami więc, żeby zapoznać się w pełni należy to także przeczytać. Skoro już tu jesteś na tej stronie i to czytasz to doczytaj przynajmniej jeszcze to co potrzeba i już.
  .
  Dodatkowo tylko dodam, że jeżeli chcesz poznać mały sekret to warto. 😉
Przewiń koniecznie niżej
do regulaminu już teraz!

 

Blue_King_Laughing

Zarząd Klanu

~ Leader ~
kenia1100 (Messenger fb / gg: 10620057)

Co-leaders:
DżojekPL – prawa ręka (Messenger fb / gg: 58595956)

Elders:
wkrótce zostaną wybrani

  

Clash of Clans – „Miecz Polski”

clash-of-clans-logoClash of Clans - Miecz Polskiget-in-on-google-playdownload-on-the-AppStore

Info

Clash of Clans jest bardzo popularną grą na urządzenia mobilne, stworzoną przez firmę Supercell. Jest to gra strategiczna, w której gracze budują i rozwijają swoją wioskę, z czasem odblokowują potężniejszych wojowników, obronę, naloty na inne wioski i rabowanie surowców, tworzą i dołączają do klanów oraz wiele wiele więcej. Chociaż gra Clash of Clans jest bezpłatna, za dodatkową opłatą można dokonać zakupów za realne pieniądze. Jednakże wszystkie funkcje gry są dostępne dla graczy, nawet tych, którzy nie chcą robić zakupów w aplikacji. Gra Clash of Clans jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. W sklepie iTunes za darmo od wersji 1.7 wydanej 2 sierpnia 2012 roku, natomiast w Google Play od 8 października 2013.

barbarian-cscratching-chin

Zasady Klanu

 • Wymagania odnośnie nowych i obecnych członków klanu:
  co najmniej 16 lat
  Town Hall na przynajmniej 8 poziomie
  puchary nie mają znaczenia, a zbyt duża ilość pucharów i zbyt wysoka liga na nazbyt niskim lvl i TH wpływa wręcz negatywnie
 • Elder będzie za minimum 1400 donatów (lub więcej) na sezon, a później aby go utrzymać należy mieć 900 donatów na sezon.
 • Nie ma obowiązkowego ratio donatów do requesta ale osoby, które tylko biorą i nic nie dadzą nie będą tolerowane. Po co trzymać pasożyty?
 • Elder będzie także za zdobycie trzech gwiazdek na większości wojen w danym sezonie (na równych sobie przeciwnikach a nie najsłabszych).
 • Wojny będą odbywać się wg ustaleń wewnętrznych w klanie ale dosyć często.
 • Za zaproszenie 3 osób do klanu, które w nim zostaną i będą aktywnie grać dostajesz eldera.
 • Za zaproszenie 7 osób do klanu, które w nim zostaną i będą aktywnie grać dostajesz colidera.
 • Eldera także można dostać za wyjątkową aktywność w klanie, pomoc oraz częste donaty taki troopami jakie oczekują ludzie, częsty udział w wojnach, udzielanie się ciągłe na czacie.
 • Za dodatkową pomoc, przysługi i większą aktywność będzie sezonowe obniżenie donatów potrzebnych do eldera lub dostawanie ode mnie w danym sezonie mocnych troopów do Clan Castle z Dark Baraku (m.in. Witche, Golemy, Lava Houndy etc.).
 • Sezon ma 4 tygodnie, czyli w miesiącu jest jeden sezon.
 • Colider nie jest za donaty, a za ponadprzeciętną pomoc w rozkręcaniu i utrzymaniu klanu. Wyjątki będą jeżeli uda Ci się uzbierać kilka tysięcy donatów na sezon. (Była kiedyś taka osoba, której to się udało, bodajże 3 000 donatów uzbierała w 2 tygodnie. Jeżeli ją pobijesz to wtedy pomyślimy.)
 • Na wojnach zawsze uzupełniamy wszystkim tym co proszą w Clan Castle. Wyjątki to jeżeli zostało bardzo mało czasu w preparation day i w jakimś CC nic nie ma to wtedy dajemy cokolwiek co aktualnie mamy, żeby uzupełnić pustki. Lecz normalnie skupiamy się na tym czego chcą ludzie bo często pod to także jest budowana wioska na obrone.
 • Zawsze dajemy tylko to co ludzie chcą w requestach. NIC innego!
 • Zostanie wyłoniony jeden colider który będzie odpowiedzialny za wojny. Ich wyszukiwanie, pilnowanie porządku i wszystkich spraw dotyczących wojen.
 • Udział w wojnach (jak i 2 ataki) jest obowiązkowy ale istnieje możliwość zwolnienia się z nich na pewien czas. Po szczegóły piszcie do lidera lub colidera odpowiedzialnego za wojny.
 • Za branie udział w wojnach i zdobywanie gwiazdek będą premie i nagrody.
 • Obecnie dzięki wygranym wojnom klan posiada Clan Perka na poziomie 4 i w 80% zdobyty 5lvl, na którym każdy donat do CC będzie upgreadowany o 1lvl wyżej oraz zostanie zwiększony loot z wojen o 15%. Obecnie posiadamy już wiele korzyści z posiadanych perków ale ten nadchodzący w mojej subiektywnej opinii jest jednym z lepszych.
 • Jeżeli chcesz pomocy lub informacji względem samej gry Clash of Clans to najlepsze kompendium wiedzy w internecie o tej produkcji znajdziesz na Clash of Clans Wiki! Polecam. Zawsze wraz z całym klanem korzystamy aktywnie z informacji, które są tam zawarte i bardzo pomagają nam w rozgrywce.
 • Klan powstał w grudniu 2014 roku dlatego szanujcie możliwość przynależności do niego bo ma już prawie 2 lata i własną obszerną historię.
 • Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem i zasadami panującymi we wszystkich klanach wypisanym na końcu tej strony! Jest to bardzo istotne. Wymieniłem tam rzeczy, które pasują do każdego klanu niezależnie od charakteru i specyfiki danej gry dlatego nie umieszczałem ich za każdym razem w opisie zasad ale w jednym miejscu. Jest to spójna całość wraz z tymi informacjami i zasadami więc, żeby zapoznać się w pełni należy to także przeczytać. Skoro już tu jesteś na tej stronie i to czytasz to doczytaj przynajmniej jeszcze to co potrzeba i już.
  .
  Dodatkowo tylko dodam, że jeżeli chcesz poznać mały sekret to warto. 😉
Przewiń koniecznie niżej
do regulaminu już teraz!

 

Clash-of-Clans-Pekka-Character

Zasady Wojen – CW

 • Wojny startujemy dopiero po uzbieraniu przynajmniej 10 aktywnych członków (na czacie i w donatach). Jeżeli jest ich więcej w klanie to do większych wojen wybieramy najaktywniejszych. Więc Twoje pisanie częste na czacie oraz donatowanie zwiększa szanse, że weźmiemy Cię na CW.
 • Przed wojną każdy ma obowiązek potwierdzenia swojej obecności oraz zgłoszenia jej nieobecności jeżeli takowa miałaby wystąpić.
 • W trakcie „Preparation Day” każdy rezerwuje sobie wybrane ataki pisząc, które wybrał na czacie. Jeden jako główny i drugi jako dodatkowy. Pod koniec trwania „Preparation Day” colider od wojen wysyła maila klanowego, w którym napisze rezerwacje każdej osoby.
 • Jeżeli nie zdążyliśmy zarezerwować sobie ataku to atakujemy w pierwszej kolejności wolne numerki (bierzemy pod uwagę jako zajęte tylko rezerwację główną, bo drugi numerek to dodatkowy). A atak drugi oddajemy swój odpowiednik numeru u przeciwnika ale dopiero gdy osoba, która ten numer zarezerwowała już ten atak oddała. Czyli przykładowo jesteśmy na numerze 5 i czekamy aż osoba, która ma rezerwację z tym numerem (jako główną) odda atak, a później (jeżeli jej się nie powiodło na 3 gwiazdki) poprawiamy go.
 • Każdy ma obowiązek oddać 2 ataki!
 • Atakujemy odpowiedniej mocy wioski co do naszej. Dlatego nie ma u nas zasady, aby atakować zawsze własny numer, bo może się okazać, że np. pierwsi 3 przeciwnicy są mocno rozwinięci na th 10 lub 11, a w takim wypadku nie damy rady zjechać ich na 3 gwiazdki (w sumie nawet z 1 gwiazdką może być problem przy wysokiej rozbudowie :P). Dobrym wyznacznikiem jest th podobne do naszego, a nie numer. Atakujemy w granicy naszych możliwościach i siły. Ale z kolej nie niszczymy najsłabsze wioski na samym końcu, gdy przykładowo sami jesteśmy na numerze 4 i mamy th8. W takim wypadku zejście do numeru 6 to max. Myślcie też o innych. Jeżeli sami będziecie atakowali najsłabszych to Ci z końca co mają zrobić?
  Czyli podsumowując bądźcie ambitni, ale na miarę swych możliwości oraz zniżyć atak w numerach z listy można o max 2 pozycje!
 • Nie bądźcie pazerni na loot. Nie ma sensu czasem atakowanie numeru 1 czy 2 z listy (albo po prostu tych wyższych od siebie), jeżeli nie damy rady ich pokonać, albo zdobędziemy max 1 gwiazdkę. Jeżeli już ich rezerwujesz to bądź przekonany, że zdobędziesz minimum dwie gwiazdki (wyjątek stanowią osoby, które są na odpowiednich do nich numerów, czyli też w top u nas na liście).
 • Nie kradniemy rezerwacji sobie nawzajem bo to chamstwo. Jeżeli się dogadacie, że chcecie się wymienić i oboje się zgodzicie to super, ale nie kradniemy ataków. Do konkretnych ataków zawsze robi się konkretne wojsko i ktoś kto sobie zarezerwował dany atak i zrobił do niego troopy chce zaatakować, a tutaj już nie ma co, bo przeciwnik rozbity. Jeżeli numer był wolny i nikt go nie zarezerwował jako główny to ok, ale gdy to był kogoś główny atak to to zostaw dla niego. Możesz dobić jeżeli mu nie pójdzie ale nigdy nie kradnij ataków.
 • Szczególnie podczas wojny obserwuj wszystko co się dzieje na czacie i w mailach klanowych, bo często może sytuacja zmieniać się kolosalnie z chwili na chwilę.
 • W trakcie „Preparation Day” jest obowiązek rozdania wszystkim troopów do cc na mapie CW takich jakich konkretnie oczekują lub najlepszych jakie możemy zaoferować (bezwarunkowy zakaz dawania gigów, hogów, golemów itp., a wskazanie wyjątkowo na plus na smoki i wizardy). To samo tyczy się następnego „Battle Day”, w którym do ataków ludzie zbierają troopy do cc. Te dwa dni są szczególnie ważne odnośnie donatowania bo to może zaważyć na przegranej lub wygranej. I dajemy konkretnie to co ludzie potrzebują, najszybciej jak jesteśmy w stanie. Nie liczymy, że pewnie ktoś inny coś da. Nie ma nic gorszego na CW jak puste cc i brak ataków ze strony członków.
 • Po 2 wojnach, na których nie oddasz ataku, bądź zachowasz się skrajnie niezgodnie z tymi zasadni nie będziesz już mógł brać udziału w kolejnych CW, a nawet zostaniesz wyrzucony z klanu. Konkretniej: Jeżeli po 1 wojnie nie oddasz ataków lub zachowasz się przeciwnie do tego jak mówią te zasady, ALE podasz jasne wyjaśnienie z powodem tego na czacie i przeprosisz to dostaniesz kolejną szansę. Jeżeli na 2 CW znowu postąpisz nieadekwatnie to wtedy zarząd zdecyduje, czy tylko wyłączymy Cię na stałe z wojen, czy wyrzucimy też z klanu. Jeżeli po 1 CW, w którym nie zaatakujesz lub złamiesz zasady nie dasz żadnego info w ciągu kilku dni na czacie wtedy już są podejmowane te kroki. U nas dajemy drugą szansę naszym członkom ;). Jestem świadom, że to tylko gra, a wokół toczy się aż prawdziwe życie i zawsze może coś niespodziewanego wyskoczyć, czy się zdarzyć. To oczywiste. Więc nie będziemy Cie od razu karać za to, że np. zachorowałeś lub musiałeś coś istotnego niespodziewanego zrobić (jak to się dzieje w większości klanów). Ale miej też na uwadze, że wszyscy w klanie podczas CW na Ciebie liczą i daj nam w ciągu kilku znać co się stało. Trzeba być też świadom odpowiedzialności za ataki na CW i jeżeli zdarzy się to drugi raz (w krótkim okresie czasu) to będziemy musieli podjąć odpowiednie kroki.
 • CW zawsze będzie startowane między godzinami 18 – 21 wieczorem. Pamiętajcie też, że wojna trwa dwa dni. Pierwszy dzień na przygotowanie, uzupełnienie cc i rezerwacje numerów z listy na czacie, a drugi na walkę.
 • Jeżeli przegrywamy CW i zostało bardzo mało czasu do końca (około 2h) wszyscy mogą wykorzystać swoje pozostałe ataki na wszystkich przeciwnikach dostępnych. Najpierw zaatakujcie tych co w ogóle nie byli ruszani, a później możecie dobić tych co byli zrobieni tylko na 1 lub 2 gwiazdki. W ostatnich 2h wojny wygasają wszystkie rezerwacje i każdy może atakować wszystko, jeżeli przegrywamy. Wyjątek stanowią numerki zarezerwowane przez osoby, które wcześniej dały znać, że tylko w tych godzinach będą w stanie oddać atak (czyli pod koniec CW). Wtedy jest zrozumiałe, że tych osób wiosek nie dotykamy, bo uprzedziły o tym. Chyba, że zostanie już tylko 15-20 minut (nie wcześniej) do końca CW wtedy też te wioski można swobodnie atakować.
 • Wygranie wojny to nie tylko loot dla Ciebie, ale też więcej expa do zdobywania wyższych poziomów perków klanowych, które niosą za sobą bardzo wiele korzyści. Więc podczas ataków nie myśl tylko o indywidualnym zysku, ale też o korzyściach dla grupy.
 • Cieszę się, że zapoznałeś się z powyższymi informacjami, bo pomoże to nam przy lepszej współpracy podczas CW i skuteczniejszego wygrywania. Jeżeli na serio przeczytałeś wszystkie te zasady do wojen napisz teraz na czacie klanu w grze „Clash Worlds”. Jest to po to, aby dać nam potwierdzenie tego, że zapoznałeś się z powyższymi zasadami. To będzie czysta informacja dla każdego kto dotarł do tego punktu, że w pełni znasz zasady wojen w naszym klanie. Jest jeden mankament. Nie wolno Ci nikomu mówić co oznaczają te słowa :).
 • Jeżeli uwielbiasz CW w Clash of Clans zgłoś się do lidera lub zarządu na czacie w grze albo na GG w sprawie chęci pomocy w organizacji wojen i pilnowania podczas tych napiętych dni przestrzegania powyższych zasad. Jeżeli spełnisz się przez dłuższy czas podczas pomocy przy organizowaniu kolejnych CW możesz liczyć na miejsce w zarządzie :). Na wstępie powiem, że jedne z rzeczy, które byłyby w zakresie Twoich obowiązków to przygotowanie krótkiego zestawienia i podsumowania minionego CW – ataki, donaty itp. A także spisywanie na bieżąco rezerwacji na numery, a na koniec „Preparation Day” wysłanie info na czacie z zebranymi rezerwacjami do ataków. Skontaktuj się po więcej info jeżeli jesteś ambitny.
 • kolejne zasady CW już niedługo

king

Zarząd Klanu

~ Leader ~
kenia1100 (Messenger fb / gg: 10620057)

Co-leaders:
DżojekPL – prawa ręka (Messenger fb / gg: 58595956)
wkrótce zostanie wybrany – wojny

Elders:
EDEK – subkonto DżojekPL
wkrótce zostaną wybrani kolejni

  

Boom Beach – „Elitarna Polska”

get-in-on-google-playdownload-on-the-AppStore

Info

Boom Beach to gra strategiczna, która łączy ataki na innych graczy z atakami na bazy generowane komputerowo. Fabuła gry jest w tropikalnym archipelagu na wyspie z obroną i wojskiem (podobne do Clash of Clans). Gracze mogą budować swoją bazę, uaktualnić swoje mechanizmy obronne, inne budynki i odblokować ulepszenia wojsk. Boom Beach łączy grę dla jednego gracza (single player), a także zdolność do atakowania innych graczy w trybie multiplayer na tej samej mapie. Była to gra w top 10 w 22 krajach w momencie jej wystartowania. Oprócz głównego aspektu gry, istnieje również forma współpracy, w której gracze zbierają „Intel”, który jest następnie wykorzystywany do wspólnego atakowania generowanych komputerowo baz – tzw. Operacje.

Villager17b

Zasady Klanu

 • Wymagania odnośnie nowych i obecnych członków klanu:
  co najmniej 16 lat
  przynajmniej 30 lvl
  minimum 6x Landing Craft (łódki)
 • Za zaproszenie 3 osób do klanu, które w nim zostaną i będą aktywnie grać dostajesz oficera.
 • Za zaproszenie 7 osób do klanu, które w nim zostaną i będą aktywnie grać dostajesz colidera.
 • Oficera także można dostać za wyjątkową aktywność w klanie, pomoc oraz częsty udział w operacjach, udzielanie się ciągłe na czacie.
 • Zostanie wyłoniony jeden colider który będzie odpowiedzialny za operacje. Ich startowanie, pilnowanie porządku i wszystkich spraw dotyczących operacji.
 • Udział w operacjach jest obowiązkowy ale istnieje możliwość zwolnienia się z nich na pewien czas. Po szczegóły piszcie do lidera lub colidera odpowiedzialnego za operacje.
 • Jeżeli chcesz pomocy lub informacji względem samej gry Boom Beach to najlepsze kompendium wiedzy w internecie o tej produkcji znajdziesz na Boom Beach Wiki! Polecam. Zawsze wraz z całym klanem korzystamy aktywnie z informacji, które są tam zawarte i bardzo pomagają nam w rozgrywce.
 • Klan powstał w listopadzie 2014 roku, od samego początku jak tylko weszła możliwość tworzenia klanów wraz z update, dlatego szanujcie możliwość przynależności do niego bo jest to jeden z najstarszych istniejących w historii gry.
 • Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem i zasadami panującymi we wszystkich klanach wypisanym na końcu tej strony! Jest to bardzo istotne. Wymieniłem tam rzeczy, które pasują do każdego klanu niezależnie od charakteru i specyfiki danej gry dlatego nie umieszczałem ich za każdym razem w opisie zasad ale w jednym miejscu. Jest to spójna całość wraz z tymi informacjami i zasadami więc, żeby zapoznać się w pełni należy to także przeczytać. Skoro już tu jesteś na tej stronie i to czytasz to doczytaj przynajmniej jeszcze to co potrzeba i już.
  .
  Dodatkowo tylko dodam, że jeżeli chcesz poznać mały sekret to warto. 😉
Przewiń koniecznie niżej
do regulaminu już teraz!

 

wrong

Zasady Operacji

 • info już niedługo

250px-Warrior_Troop17b

Zarząd Klanu

~ Leader ~
kenia1100 (Messenger fb / gg: 10620057)

Co-leaders:
wkrótce zostanie wybrany – prawa ręka
wkrótce zostanie wybrany – operacje
DzojekPL (Messenger fb / gg: 58595956)

Officers:
bociu77
wkrótce zostaną wybrani kolejni

  

Hay Day – „Elitarna Polska”

Hay Day - Elitarna Polskaget-in-on-google-playdownload-on-the-AppStore

Info

Hay Day to popularna gra stworzona przez Supercell w roku 2012. Jest to symulator rolnictwa, gdzie można posadzić rośliny i drzewa, hodować zwierzęta, sprzedawać produkty, a także konkurować między graczami i wiele więcej. Hay Day jest dostępny na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Jest to gra Free to Play więc wszystkie cechy gry są otwarte dla każdego gracza.

Zasady Klanu

 • Wymagania odnośnie nowych i obecnych członków klanu:
  co najmniej 16 lat
  przynajmniej 20 lvl
  dodatkowym atutem będą odblokowane kolejne główne Farm Buildings (te ważne co dostajemy do nich dostęp na coraz wyższych poziomach)
 • Za zaproszenie 3 osób do klanu, które w nim zostaną i będą aktywnie grać dostajesz eldera.
 • Za zaproszenie 5 osób do klanu, które w nim zostaną i będą aktywnie grać dostajesz colidera.
 • Eldera także można dostać za wyjątkową aktywność w klanie, pomoc oraz częsty udział w derbach, udzielanie się ciągłe na czacie.
 • Zostanie wyłoniony jeden colider który będzie odpowiedzialny za derby. Pilnowanie porządku i wszystkich spraw dotyczących derbów.
 • Jeżeli chcesz pomocy lub informacji względem samej gry Hay Day to najlepsze kompendium wiedzy w internecie o tej produkcji znajdziesz na Hay Day Wiki! Polecam. Zawsze wraz z całym klanem korzystamy aktywnie z informacji, które są tam zawarte i bardzo pomagają nam w rozgrywce.
 • Klan powstał 13.03.2016 roku dlatego szanujcie możliwość przynależności do niego bo mimo iż jest najmłodszy z rodziny naszych klanów to ma już swoją historię.
 • Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem i zasadami panującymi we wszystkich klanach wypisanym na końcu tej strony! Jest to bardzo istotne. Wymieniłem tam rzeczy, które pasują do każdego klanu niezależnie od charakteru i specyfiki danej gry dlatego nie umieszczałem ich za każdym razem w opisie zasad ale w jednym miejscu. Jest to spójna całość wraz z tymi informacjami i zasadami więc, żeby zapoznać się w pełni należy to także przeczytać. Skoro już tu jesteś na tej stronie i to czytasz to doczytaj przynajmniej jeszcze to co potrzeba i już.
  .
  Dodatkowo tylko dodam, że jeżeli chcesz poznać mały sekret to warto. 😉
Przewiń koniecznie niżej
do regulaminu już teraz!

 

Pinto_Horse

Zarząd Klanu

~ Leader ~
kenia1100 (Messenger fb / gg: 10620057)

Co-leaders:
wkrótce zostanie wybrany – prawa ręka
wkrótce zostanie wybrany – derby
DzojekPL (Messenger fb / gg: 58595956)

Elders:
wkrótce zostaną wybrani

 
Skrócony Regulamin do
wszystkich powyższych klanów

regulamin

Widzę, że jesteś leniwy i wolisz skróconą wersję regulaminu. OK. Jeżeli chcesz być zwykłym członkiem to spoko, a jeżeli jesteś ambitny i aspirujesz aby dostać rangę to radzę zapoznać się z tym jeszcze niżej pełnym regulaminem.

 1. Jeżeli już do nas dołączysz podaj: swój wiek oraz jak do nas trafiłeś.
 2. Każda zasada dotyczy wszystkich w 100%.
 3. Znajomość regulaminu i jego przestrzeganie jest obowiązkowe.
 4. Zakaz reklamowania innych klanów w grach.
 5. Zakaz wyzywania i obrażania siebie nawzajem, albo kick.
 6. Miła atmosfera i aktywność na czacie to najważniejsza z rzeczy.
 7. Lider i zarząd klanu ma zawsze rację ;).
 8. Nadawać i zabierać rangi może tylko lider!
 9. Kickować może tylko lider! (wyjątki podane w pełnym regulaminie)
 10. Za nieprzestrzeganie zasad będą ostrzeżenia. Po zebraniu 3 – kick.
 11. Nie pouczaj lidera i zarządu klanu czepiając się o każdą bzdete.
  Inaczej: Hejterstwo – NIE. Konstruktywna krytyka – TAK.
 12. Przeklinanie (w pewnych granicach) jest akceptowane.
 13. Klany są tylko dla polaków! / Only for Poland!
 14. Najważniejsza jest Wasza aktywność na czacie.
 15. Zostanie wybrana 1 osoba w każdym klanie z coliderów na stanowisko prawej ręki, która otrzyma wyjątkowe przywileje jak i obowiązki.
 16. Zakaz podróżowania po klanach! Wyjdziesz raz to nie wrócisz.
 17. Napisz do mnie na GG w sprawie sugestii ulepszenia funkcjonowania klanów.
 18. Opłaca się być lojalnym. Twoja ranga przechodzi pomiędzy naszymi klanami w grach na specjalnych warunkach.
 19. Opis i ustawienia klanu może zmieniać tylko lider.
 20. Zarząd odpowiedzialny jest za utrzymanie porządku w klanie i dawanie innym przykładu swoją postawą.
 21. Czasami robimy wyjątki względem zasad przyjmowania do klanu zależnie od konkretnej sytuacji.
 22. Stanowiska zbyt długo nie utrzyma osoba, której na tym nie zależy. Awans to większe prawa, ale wraz z nimi większe obowiązki – to idzie w parze, a nie osobno.
 23. Staraj się pisać poprawną polszczyzną i zwracać uwagę na ortografię.
 24. Żadna promocja na wyższą rangę nie jest dla każdego. Więc nas nie szantażuj swoim odejściem. Wyjdź, skoro musisz. Jeżeli jesteś ambitny i chcesz promocje to stosując się systematycznie do porad, które umieściłem na tej stronie na pewno zyskasz zaufanie moje, jak i zarządu dzięki czemu z chęcią Cie awansujemy. Ale nie ma nic za darmo – postaraj się na nasze zaufanie względem Twojej osoby i wykaż się aktywnością, a na pewno Cię docenimy.

Przeczytałeś skrócony regulamin? Super! Daj nam o tym koniecznie znać na czacie w grze pisząc: „short rules”. Jeżeli chcesz rozwinąć któryś z podpunktów zachęcamy bardzo do przejrzenia poniższego pełnego regulaminu, który wyjaśnia wszystko znacznie dokładniej.

 
Pełny Regulamin i Zasady do
wszystkich powyższych klanów

regulamin

 • Jak przyjdziesz do nas do klanu przedstaw zawsze dwie istotne informacje. Nawet jeżeli jesteś już u nas jakiś czas i dopiero teraz to czytasz nic nie szkodzi – po prostu napisz na czacie w klanie i będzie ok. 😉 Nigdy nie jest na późno, żeby powiedzieć coś o sobie.
  1. Ile masz lat? Ale według daty urodzenia, a nie rocznikowo.
  2. Skąd i jak do nas trafiłeś? Na przykład przez tą stronę, reklamę na fb, reklamę w Google Play lub App Store, ogłoszenie w innych klanach, od znajomych, po wyszukiwaniu klanu w wyszukiwarce w grze (jeżeli tak to co wpisałeś, jak szukałeś) albo po prostu znalazłeś info w Google. A może w jeszcze inny sposób. Daj nam znać! Z góry dziękujemy. Jest to dla nas istotne bo chcemy wiedzieć, który sposób promocji jest najskuteczniejszy :).
 • Każda zasada obowiązuje w 100% każdego bez wyjątku chyba, że w innym miejscu jest od niej konkretne odwołanie.
 • Nieznajomość zasad zawartych na tej stronie i tego regulaminu nie zwalnia z ich przestrzegania.
 • Zakaz reklamowania innych klanów w grach chyba że za uzgodnieniem z liderem.
 • Chcesz kogoś obrazić lub wyzwać? Już możesz wyjść bo i tak dostaniesz ode mnie kicka.
 • Miła atmosfera i aktywność na czacie to najważniejsza z rzeczy.
 • Lider i zarząd klanu ma zawsze rację ;).
 • Nadawać i zabierać rangi może tylko lider! Nie ma od tego odstępstwa. Kto się zacznie bawić rangami innych zostaniesz permanentnie zdegradowany.
 • Kickować może tylko lider! Jest jedno wyjątkowe odstępstwo od tej reguły dla colidera, eldera i oficera. Mogą kicknąć z klanu wtedy gdy zauważą tylko i wyłącznie osoby, które przychodzą na chwile, żeby spamować ogłoszeniami, zaproszeniami i stronami internetowymi, czy to wchodzące po to aby zwyzywać wszystkich jak tylko się da albo dopiero nowych graczy gdzie dowiadujecie się niedługo po ich wejściu, że znacznie nie spełniają wymagań wieku. W pozostałych sytuacjach kickować może tylko lider. Niezależnie co osoba zrobiła i jakiego „przestępstwa” się dopuściła ale jak już była u nas jakiś czas to tylko lider decyduje co z nią zrobić. W takim wypadku jedyną osobą, którą może podjąć podobną decyzję jest colider oznaczony jako prawa ręka (więc nie dotyczy to wszystkich coliderów).
 • Za nieprzestrzeganie jakieś zasady jest od 1 do 3 ostrzeżeń (w zależności od wagi wydarzenia), a w rezultacie zabranie rangi, praw, uprawnień, a docelowo nawet kick / ban z klanu.
 • Nie pouczaj lidera i zarządu klanu czepiając się o każdą bzdete. Hejterstwo będzie tępione w zarodku! Konstruktywna rozmowa, która ma na celu szczerą pomoc jest jak najbardziej wskazana ale dopierdalanie się do kogoś już nie.
 • Przeklinanie jest akceptowane (ale bez przesady) ale słowna walka ze sobą już nie.
 • Klany są tylko dla polaków!
 • Dla mnie najważniejsza jest Wasza aktywność na czacie.
 • Zostanie wyłoniona jedna osoba z każdego klanu, która będzie moją prawą ręką i w czasie nieobecności lidera w pełni mnie zastępuje i przejmuje wszelkie moje prawa i obowiązki. Będzie to osoba, której najbardziej ufam. Jest to oczywiście główny i podstawowy argument. Ale są także i inne. Taka osoba, która miałaby zostać „prawą ręką” musi sporo grać już w daną grę, a także być od jak najdłuższego czasu w klanie. Głównie chodzi o to, aby taka osoba znała idealnie grę, a także taką jaka była przez aktualizacjami. Długi staż w klanie gwarantuje, że zna już obyczaje i zasady nawet te ustne, czy niepisane, które obowiązują. Zna osoby także te, które były kiedyś w klanie i gdy z jakiegoś powodu zechcą wrócić musi ich pamiętać (przecież nie przyjmujemy ponownie, chyba, że w wyjątkowych i rzadkich sytuacjach). Chyba nie muszę wspominać o tym, że zasady i regulamin, który jest zapisany na stronie musi znać perfekcyjnie. Dodatkowym atutem (choć tu akurat nie obowiązkowym choć mile widzianym) jest kupno gemów (kryształów) kilka razy do danej pozycji albo raz jej większej ilości. Bo to wskazuje na jeszcze większe zaangażowanie danej osoby w grę i szansa, że przestanie grać z błahego powodu w najbliższym czasie jest mała. Ogólnie także można rzecz, że dostanie się na colidera jest banalne w porównaniu na to co trzeba zrobić i jak zasłuż aby osiągnąć status „prawej ręki”. Tylko jedna osoba może mieć ten szlachecki tytuł.
 • Nie akceptujemy ciągłego wychodzenia i wchodzenia do klanu. Albo zostajesz z nami albo idziesz do innych. To jest droga w jedną stronę. Przyjdź i zostań a nie pożałujesz! Jeżeli jednak się wahasz droga otwarta… zawsze możesz opuścić nasze szeregi. Tylko później nie myśl, że ponownie Cie przyjmiemy z otwartymi ramionami.
 • Ty także masz możliwość współtworzyć tą stronę i klany! Napisz do mnie w grze lub na GG (kontakt niżej). Jeżeli uwaga jest warta zastosowania od razu zostanie wprowadzona w życiu.
 • Niektóre osoby, które posiadają eldera, co-leadera lub officera w jednej grze i są z nami dłuższy czas zaczną grać w inną grę, w której także posiadamy klan istnieje spore prawdopodobieństwo, że także tam dostaną podobną rangę jeżeli tylko bardziej szczegółowo zapoznają się z zasadami, warunkami i specyfikacją danej gry. Opłaca się być lojalnym!
 • Opis i ustawienia klanu może zmieniać tylko lider. Coliderzy są proszeni o nieruszanie tych opcji. (Po zmianie przez kogoś jednej z tych rzeczy byłbym zmuszony go zdegradować.)
 • Coliderzy, oficerowie i elderzy są odpowiedzialni za utrzymanie porządku w klanie, dawanie przykładu innym własną postawą oraz szczególne przestrzeganie zasad i regulaminu wraz z oczekiwaniem tego od innych. Bo jeżeli sam nie przestrzegasz regulaminu i zasad, czyli go nie znasz to w jaki sposób możesz oczekiwać odpowiedniego zachowania od innych?
 • Czasami w bardzo nielicznych przypadkach robimy wyjątki np. względem zasad przyjmowania do klanu zależnie od konkretnej sytuacji. To nie znaczy, że zrobimy to akurat do Ciebie, a jeżeli tak się stało możesz czuć się wyróżniony ;).
 • Stanowiska zbyt długo także nie utrzyma osoba, której na tym nie zależy. Musisz pokazać, że jest to dla Ciebie istotne ale w nie nachalny sposób. Jeżeli masz to całkowicie w dupie to z jakiej racji masz dalej grzać miejsce, które innych by bardziej zainteresowało i się bardziej starają? Na dane stanowisko nie tylko trzeba się starać przed otrzymaniem awansu ale zwłaszcza po nim aby je utrzymać. Nie mówię tutaj o jakimś nadludzkim wyczynie ale o zwykłym wypełnianiu swoich obowiązków, które dodatkowo zyskujesz podczas promocji. (Awans to większe prawa ale wraz z większymi obowiązkami – to idzie w parze, a nie osobno.)
 • Staraj się pisać poprawną polszczyzną i zwracać uwagę na ortografię. Nie mówię, żebyś od razu był jak profesor Miodek czy siedział nad każdym słowem z wikipedią lub słownikiem ale po prostu zwracaj uwagę na to co i jak piszesz. Oczywiście jesteśmy ludźmi i każdemu zdarzają się pomyłki ale jednak można postarać się, żeby było ich jak najmniej. Jest to koszmarne jak chcesz na spokojnie popisać na czacie w klanie z osobami ale wśród nich kilka rażąco robi błędy cały czas nawet się nie starając. Rozumiesz chyba jakie to frustrujące?
 • Jeżeli dotrwałeś do tego momentu w czytaniu informacji na tej stronie to Gratulacje! Jestem dumny, że zapoznałeś się ze wszystkimi zasadami u nas panującymi :). Mam nadzieje, że się ich nie przestraszyłeś bo jeżeli spojrzeć na to zdroworozsądkowo to wcale nie są wysokie, a wręcz przeciwnie. Jest to po prostu spis oczekiwań jaki mam wobec członków. Może czasem trafiliście w miejsca gdzie było pełno spamu i bezsensownych treści (mowa tu odnośnie czatu w klanie w grze)? No właśnie. Te zasady pomogą aby oddzielić ziarno od plew. Dzięki temu toksyczni ludzie nie mają u nas racji bytu. Jeżeli przeczytałeś wszystko wraz z tym punktem to zrozumiesz co mam na myśli. A teraz najlepsze :)! Jak tylko czytasz te słowa to teraz napisz na czacie klanu: „challenge completed”. To będzie oznaka dla wszystkich wtajemniczonych członków (którzy dotrwali do tego miejsca) oraz dla zarządu jak i lidera, że rzeczywiście przeczytałeś zasady odnośnie danej gry oraz ten regulamin, który jest równie istotny. Oficjalnie Witam Cię w Elicie! Kojarzysz film „Fight Club”? Tam był tajny krąg. Nie wolno było o nim nikomu mówić ani rozpowiadać, że istnieje. Od teraz do takiego należysz. Członkostwo polega na niezdradzaniu informacji nikomu co znaczą powyższe 2 słowa, które napiszesz na czacie klanu. Każda osoba, która to rozumie zapewne Ci pogratuluje a Ci co nie rozumieją możliwe, że spytają o co chodzi. Nie zdradzajcie. Odpowiadajcie, że nie ważne albo coś takiej zasadzie albo, że to „tajne przez poufne” hehe. A jeżeli ktoś będzie na prawdę uparty z dopytywaniem to można mu odpowiedzieć coś na zasadzie, że z liderem w klanie umówiłeś się, że coś zrobisz i właśnie skończyłeś (tu już sobie wymyślcie co jeżeli chcecie np. to, że wbiliście jakiś lvl) albo nawet, że skończyłeś robić coś w domu i w końcu masz czas, żeby wejść zagrać. Zabawa polega na tym, że do elity będą należeć tylko Ci co znają tą tajemnice więc nie zdradzaj tego nikomu. Tylko pamiętaj aby napisać! Specjalnie zrobiłem ten punkt jako najdłuższy bo jak ktoś tylko czyta pobieżnie to tego mu się nie będzie chciało więc nie dowie się tego, więc i nie napisze tego w klanie ;). Niżej jest jeszcze jeden punkt, żeby ukryć ten podpunkt w tłumie więc też go przeczytaj. Pamiętaj jeżeli jakimś cudem trafiłeś tylko na ten punkt, a olałeś całą stronę to wcześniej czy później to wyjdzie, że kłamałeś a ja bardzo nie lubię oszustów… Więc jeżeli faktycznie chcesz zdobyć nasze zaufanie to lepiej przeczytaj całość. Dzięki. I pisz już teraz to co trzeba! 😉
 • Żadna promocja na wyższą rangę, czyli Colider, Elder, Oficer nie jest dla każdego. Nie myśl, że wejdziesz do nas i zaszantażujesz, że jeżeli go nie dostaniesz to odejdziesz. Proszę bardzo – droga wolna. Są konkretne zasady aby awansować wypisane powyżej. Jeżeli jesteś ambitny i chcesz promocje to stosując się systematycznie do porad, które umieściłem na tej stronie na pewno zyskasz zaufanie moje jak i zarządu dzięki czemu z chęcią Cie awansujemy. Ale nie ma nic za darmo – postaraj się na nasze zaufanie względem Twojej osoby i wykaż się aktywnością, a na pewno Cię docenimy.

regulamin1

 

Pykam także w inne gry Online

 • Rocket League
 • Battlefield: BC 2, 3, 4, Hardline
 • Titanfall
 • CS: GO
 • Call of Duty: 4 Modern Warfare, Modern Warfare 2, Black Ops III
 • FIFA: 13, 14, 15, 16, 17
 • SimCity
 • GTA: SA-MP, IV, V
 • Plants vs Zombies: Garden Warfare
 • CS: 1.6, Source
 • PayDay: 1, 2
 • Need for Speed: Most Wanted (2012), Rivals
 • Medal of Honor: 2010, Warfighter
 • Assassin’s Creed III, IV, Rogue i inne
 • Batman: Arkham Origins
 • Just Cause 2
 • FarCry 3
 • BattleBlock Theater
 • Castle Crashers
 • Tabletop Simulator
 • Minecraft
 • Tibia (serwery: Olympa, Kenora, Secura)
 • i inne gry – chcesz dowiedzieć się jakie? spytaj! możesz także odwiedzić mojego Steama gdzie posiadam pokaźną kolekcję z ponad 750 grami lub też zajrzeć na moje pozostałe konta i platformy

 

Co jeszcze?
Możesz się ze mną skontaktować!

GG: 10620057Jeżeli masz jakieś propozycje, sugestie pisz do mnie na Messenger Facebook lub GG: 10620057 albo na czacie w grze. Co byś ulepszył, zmienił? Daj znać! Czekam na informację od Was jak chcecie aby to funkcjonowało bo te klany są stworzone dla Was, abyśmy wspólnie mogli grać, bawić się i w miłej atmosferze spędzać czas. Do usłyszenia niebawem! 😉


Napisz na GG do kenia1100 – KLIKNIJ
Napisz do nas… Wyślij

 

Wydawca gier mobilnych Supercell

supercellget-in-on-google-playdownload-on-the-AppStore

Info

Supercell to mobilna firma deweloperska gier powstała w czerwcu 2010 roku w Helsinkach, w Finlandii. Debiut spółki był rok później gdy Supercell rozpoczął tworzenie gier dla urządzeń mobilnych. Od tego czasu w pełni wydał cztery gry mobilne: Clash of Clans, Hay Day, Boom Beach oraz Clash Royale. Wszystkie są na zasadzie Free to Play i zostały bardzo dobrze przyjęte. Pierwsze dwa tytuły udanie wygenerowały dla spółki 2,5 mln $ dochodu w tylko 2013 roku.


kenia napis z PTG


 • Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi klanami w grach mobilnych. Mam nadzieje, że część przypadnie Wam do gustu bo w stworzenie tej strony, opisów i samych klanów włożyłem wiele serca 🙂 Jest to spis wszystkich moich klanów na Android oraz iOS. Starałem się opisać wszystko tu jak najbardziej konkretnie jednocześnie zawierając wszystko na czym mi zależało.

 • Dżojek PL

  dobre zasady 🙂 trochę dużo ale grunt to mieć ogarniętych ludzi, bo z takimi można zdziałać wszystko

  • W sumie najważniejsze ze wszystkiego to aktywność na czacie bo to buduje więzi w klanie i relacji między członkami 😉

 • Alek

  Jestem w tym klanie od dość niedawna, ale jako bardzo aktywny członek klanu szybko zostałem nominowany do tytułu Eldera w Clash Royale, teraz możecie mnie już poznać jako Prawą Rękę Leadera klanu! Mateusz (Kenia) jest świetnym człowiekiem, z którym świetnie się współpracuje, jeżeli nie wierzysz to dołącz do nas! Zaczynałem tylko w CR, a teraz gram w wszystkie gry razem z Kenią 😉 Napisz na moje GG podane wyżej (Klisander), a wszystko Ci dokładnie opowiem i przybliżę działanie klanu. Bywaj i do zobaczenia w grze 😀

 • Giercownia k

  Zapraszam was do mojego jestem sam a godlo to twarz szkieleta w bialym tle i muj nisk to kapik