cs go tlo profilowe steam

Complete Config CS:GO 2.0: Przydatne Komendy i Praktyczne Bindy oraz Odpowiednie Parametry Startowe – Zebrane w Gotowy Jeden Wielki Optymalny Config! – by ★ kenia1100.pl

!! UPDATE !!
~ Paczka do pobrania zawiera: ~

1. autoexec.cfg 11.06.2017
2. trening.cfg 17.04.2017
3. arena.cfg - 18.04.2017

3. Parametry Startowe - 27.03.2017
4. disable_left_windows_key.reg

5. Ustawienia Graficzne
(proponowane najlepsze)
6. Ustawienia Myszy

7. Text Color Mod 27.03.2017
8. Simple Radar 27.03.2017

9. celownik.cfg 20.04.2017
10. DM boty.cfg 17.04.2017
11. Najlepsze Mapy z Warsztatu do CS:GO

Kompletny CONFIG CS:GO 2.0

button-pobierzPobierz ten plik, rozpakuj go i postępuj według instrukcji zawartych w notatniku ~ JAK TO ZROBIĆ ~


.
Witaj! Spędziłem na początku ponad kilkanaście godzin na sprawdzaniu, testowaniu różnych komend, bindów i parametrów startowych do CS GO i kolejne kilkadziesiąt godzin, aby w schludny i przystępny sposób Wam to zaprezentować. Łącznie po ponad 1000h pracy nad tym wszystko jest już gotowe. Jest to kompilacja wszystkiego co najistotniejsze zebrane w jednym miejsce.

W poniższym poradniku zaprezentuję Ci to co udało mi się zebrać i w moim subiektywnym odczuciu było najlepszym możliwym wyborem. Oczywiście wahałem się miedzy dodaniem jeszcze kilkunastoma komendami ale nie byłem w 100% pewien w jaki sposób działają i mimo kilku godzin szukania w Google nie znalazłem bardzo jasnej odpowiedzi dlatego nie są tu umieszczone.

Wszystko jest legalne, ponieważ korzystamy z oficjalnych narzędzi jakie dało nam Valve więc nie ma co się obawiać o VAC przez to.
Zaczynajmy!

JAK TO DZIAŁA?

Wpierw wypiszę Ci wszystkie funkcjonalności jakie dodatkowo zyskasz w swojej grze korzystając z tego poradnika. Napiszę po kolei wszystkie rzeczy jakie dostaniesz gdy zastosujesz się do moich porad. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaka komenda jest odpowiedzialna za konkretne działanie możesz mnie spytać na TS albo na gg. Więc zacznijmy od początku:

 • Usuwa początkowe intro podczas uruchamiania CSGO i od razu pojawia się nam menu główne, dzięki czemu zaoszczędzimy kilkanaście sekund życia ;).
 • Ustawia nam grę automatycznie przy każdym uruchomieniu na priorytet wysoki, dzięki czemu jak sama nazwa wskazuje ta aplikacja jest traktowana na komputerze priorytetowo. Więcej mocy obliczeniowej jest tam przekazywane itp.
 • Na serwerach prywatnych, w grze ze znajomymi (gdy jesteście hostami) i lokalnie z botami a także na mapach z Warsztatu uruchomionych przez z Was będziecie mieli tickrate 128 co jest dużo lepszym wynikiem niż na serwerach publicznych z zaledwie tickrate 64. Dzięki czemu dużo łatwiej jest się uczyć rzucania granatów, skoków itd.
 • Ustawia, że CS będzie korzystał ze wszystkich rdzeni waszego procesora, a nie czasami tylko ograniczał się tylko do jednego.
 • Po uruchomieniu gry automatycznie włączy się konsola i będziemy widzieć uruchamiane komendy. Jeżeli po chwili wszystko zostanie już załadowane wiemy, że jesteśmy gotowi do gry i możemy zamknąć konsole.
 • Na mniejszy „Enter” po prawej stronie klawiatury wśród części numerycznej jest bind na automatyczne kupienie AK-47/M4A1-S oraz kamizelka z hełmem i granat błyskowy, dymny, wabik, a także po stronie CT sprzęt do rozbrajania – idealne zestawienie do grania na fullu podczas meczy turniejowych.
 • Bunny Hop! W końcu będzie Ci wychodzić. Na scrollu w górę i w dół jest ustawione skakanie dzięki czemu dużo łatwiej kontrolować Bhop niż na spacji.
 • Pod klawiszem „C” jest zbindowane automatyczne wyjęcie granatu błyskowego niezależnie od tego ile mamy ich rodzajów kupionych i jaką broń trzymamy w ręce.
 • Od teraz gra AWP to będzie czysta przyjemność! Przycisk „Q” automatycznie po jednokrotnym naciśnięciu zmienia dwukrotnie broń wracając z powrotem do AWP w najkrótszym możliwym czasie.
 • Przycisk „Delete” wśród klawiatury numerycznej po prawej stronie będzie usuwać wszystkie ślady po kulach i krwi z mapy. Przydatne w momencie jak wróg wychyla z pomieszczenia, w którym wcześniej była ostra walka i przez ślady na ścianach niedokładnie go widać z większych czy średnich odległości.
 • Bind na „E” pozwala na tymczasowe włączenie podpowiedzi w grze (póki trzymacie przycisk) i gdy jesteście po stronie CT pokaże się Wam powiadomienie gdzie jest bomba do rozbrojenia na bombside.
 • Miałeś kiedyś sytuacje, że trzeba wyrzucić bombe będąc po stronie terrorystów do kolegi albo przed wbiegnięciem do tunelu, żeby CT nie zorientowali się, na który BS idzie bomba? Teraz już jest rozwiązanie. Na klawiszu „V” jest bind na automatyczne wyrzucenie bomby niezależnie od tego co trzymasz teraz w ręce.
 • Kiedy grasz mecz turniejowy i zranisz kilku przeciwników ale na końcu zginiesz to tuż po Twojej śmierci pojawi się w lewym górnym rogu informacja ilu wrogów zraniłeś i ile zadałeś im konkretnie obrażeń, dzięki czemu możesz szybko przekazać informacje swojemu zespołowi jak wrogi zespół jest obity.
 • Na klawiszu „X” jest bind odpowiedzialny za chwilowe pomniejszenie calej mini mapy aby szybko zorientować się w sytuacji globalnie i jest to dużo szybsze oraz bardziej intuicyjne niż całościowa mapa pod TAB.

 

 • Cała mapa będzie nam się ładowała podczas dołączania na serwer, dzięki czemu takie rzeczy jak tekstury, modele, eksplozje granatów itp. nie będą ładowały się podczas rozgrywki co tylko powoduje spadki FPS.
 • kiedy jesteście na skraju mapy usuwa czarne paski które są na 3/4 mini mapy przesuwając ją i ukazując tereny do tej pory stamtąd nie widoczne
 • jeżeli jesteśmy po stronie terrorystów przyda nam się bind na „V” automatycznie wyrzucający od razu bombę nawet gdy trzymamy cokolwiek innego
 • od teraz podczas grania na słuchawkach będziesz mial jeszcze lepsze pozycjonowanie przeciwnikami dźwiękiem. Zostało użytych kilka komend zwiększających jakość i zasięg słyszalnych kroków. Juz ani razu nie pomylisz się z której strony nadejdzie wróg!
 • ogólnie występują komendy które powinny u większości osób zwiększyć FPSy chociaż o odrobione
 • od teraz Twoja broń będzie MNIEJ SIĘ GIBAĆ na boki podczas chodzenia, a bardziej utrzymywać jedna stabilna pozycję gotowa do strzału jak tylko przystopujesz. Wymarzona rzecz dla snajperów!
 • i wiele, wiele, wiele innych bardzo przydatnych komend i bindow i nie tylko 😉

cs go ak 47

KROK PO KROKU – CO I JAK ZROBIĆ?

1. Parametry Startowe

Otwórz aplikację Steam i kliknij prawym myszki w liście gier biblioteki na grę CS GO i wybierz właściwości, a następnie przycisk „Ustaw opcje uruchamiania…” i wklej w wolne pole poniższe komendy parametrów startowych, a następnie klikamy OK:

-novid -console -tickrate 128 -nojoy +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 -language kenia1100 +exec autoexec.cfg

steam wlasciwosci cs go parametry startowe Dodatkowo możesz dodać kilka komend lub zmienić już istniejące w zależności od sytuacji.

 • -threads 4  – Sporo osób już jednak posiada komputery z procesorami 4-rdzeniowymi dlatego napisałem tą komendę powyżej w gotowcach ale jeżeli Twój CPU ma 2 rdzenie wpisz liczbę 2. Ta komenda pomaga aby CS korzystał ze wszystkich rdzeni naszego komputera, a nie ograniczał się tylko do jednego. Jeżeli nie wiesz ile masz rdzeni można łatwo to sprawdzić w menadżerze zadań w zakładce wydajność.
 • -refresh 120  – Tej komendy używamy rozważnie. Jeżeli wiemy jaką mamy częstotliwość odświeżania monitora to odpowiednią liczbę tam wpisujemy i dopisujemy komendę. Np. 120Hz to wpisujesz 120, a jak 140Hz to wpisz 140 itd. Ale UWAGA nie wpisujemy NIC jeżeli mamy 60Hz oraz nie wpisujemy wartości wyższej niż nasz monitor, ponieważ można bardzo poważnie go uszkodzić.
 • -freq 120  – Tej komendy używamy w taki sam sposób jak poprzednią. Jeżeli nasz monitor ma odświeżanie na poziomie 60Hz to nie dodajemy, a jeżeli np. 120Hz to odpowiednio taką liczbę wpisujemy. Tak samo jak wyżej nie wpisujemy wyższej wartości niż nasz monitor aby go nie uszkodzić.
 • -nod3d9ex  – Komenda ta wyłącza pewne funkcje directx 9. W przypadku starych komputerów może zwiększyć ilość FPS.
 • -language English  – Uruchamia CSa w języku angielskim.

2. autoexec.cfg, czyli Najważniejszy Config

Pliki „autoexec.cfg” oraz „trening.cfg” wkleić do C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg (lub tam gdzie mamy zainstalowaną grę ale koniecznie do folderu csgo\cfg). Zwiększymy tym samym FPSy u niektórych osób, a także co ważniejsze zastosujemy większość funkcji jakie zaprezentowałem na początku w akapicie „Jak to działa?”. Dla zainteresowanych komendy zawarte w poniższym pliku autoexec.cfg (jeżeli chcesz stworzyć plik sam to po skopiowaniu poniższych komend do notatnika klikasz zapisz jako i w nazwa pliku wpisujesz autoexec.cfg, a w niższym polu zapisz jako typ Koniecznie wybierasz wszystkie pliki, bo inaczej nie będzie działać):

 

// CONFIG MADE BY KENIA1100.PL/CSGO
// Ostatnia aktualizacja - 11.06.2017


// KUPNO BRONI I GRANATOW

bind "kp_enter" "impulse 101; buy ak47; buy m4a1; buy vesthelm; buy defuser; buy smokegrenade; buy molotov; buy incgrenade; buy hegrenade; buy flashbang; buy decoy"
bind "F1" "buy vesthelm; buy vest; buy defuser"
bind "F2" "buy ump45"
bind "F3" "buy ak47; buy m4a1"
bind "F4" "buy awp"
bind "F5" "buy tec9; buy fiveseven"
bind "F6" "buy p90"
bind "F7" "buy galilar; buy famas"
bind "F8" "buy sg556; buy aug"
bind "F9" "buy deagle"
bind "F10" "buy p250"
bind "F11" "buy ssg08"
bind "ins" "buy xm1014"
bind "home" "buy nova"
bind "pgup" "buy sawedoff; buy mag7"
bind "del" "buy g3sg1; buy scar20"
bind "end" "buy negev"
bind "pgdn" "buy mac10; buy mp9"
bind "kp_0" "buy smokegrenade; buy molotov; buy incgrenade; buy hegrenade; buy flashbang"; bind "kp_ins" "buy smokegrenade; buy molotov; buy incgrenade; buy hegrenade; buy flashbang"
bind "kp_1" "buy smokegrenade"; bind "kp_end" "buy smokegrenade"
bind "kp_2" "buy flashbang"; bind "kp_downarrow" "buy flashbang"
bind "kp_3" "buy hegrenade"; bind "kp_pgdn" "buy hegrenade"
bind "kp_4" "buy molotov; buy incgrenade"; bind "kp_leftarrow" "buy molotov; buy incgrenade"
bind "kp_5" "buy decoy"
bind "kp_6" "buy taser 34"; bind "kp_rightarrow" "buy taser 34"

// BRONIE / GRANATY / KOSA W LEWEJ RECE

bind "1" "slot1; cl_righthand 1"
bind "2" "slot2; cl_righthand 1"
bind "3" "slot3; cl_righthand 0; +lookatweapon; -lookatweapon; r_cleardecals"
bind "5" "slot5; cl_righthand 1"
bind "6" "use weapon_knife; use weapon_hegrenade; cl_righthand 1"
bind "mouse4" "use weapon_knife; use weapon_hegrenade; cl_righthand 1"
bind "7" "use weapon_knife; use weapon_flashbang; cl_righthand 1"
bind "mouse3" "use weapon_knife; use weapon_flashbang; cl_righthand 1"
bind "8" "use weapon_knife; use weapon_smokegrenade; cl_righthand 1"
bind "c" "use weapon_knife; use weapon_smokegrenade; cl_righthand 1"
bind "9" "use weapon_knife; use weapon_decoy; cl_righthand 1"
bind "0" "use weapon_knife; use weapon_molotov; use weapon_incgrenade; cl_righthand 1"
bind "mouse5" "use weapon_knife; use weapon_molotov; use weapon_incgrenade; cl_righthand 1"
bind "q" "+knife"
alias "+knife" "slot3; cl_righthand 0; r_cleardecals"
alias "-knife" "lastinv; cl_righthand 1"
bind "o" "toggle cl_righthand 0 1"

// OBRACANIE BRONI I KOSY

bind "semicolon" "weaponinspect0" //znak ; to semicolon
alias "weaponinspect0" "weaponinspect1"
alias "weaponinspect1" "kosanotinspect; butterflynotinspect; alias weaponinspect0 weaponinspect2"
alias "weaponinspect2" "kosainspect; butterflyinspect; alias weaponinspect0 weaponinspect1"
alias "kosanotinspect" "bind 3 knifenotlook"
alias "kosainspect" "bind 3 knifelook"
alias "knifenotlook" "slot3; cl_righthand 0; r_cleardecals"
alias "knifelook" "slot3; +lookatweapon; -lookatweapon; cl_righthand 0; r_cleardecals"
alias "butterflynotinspect" "alias +spin_butterfly notspinweapon1; alias -spin_butterfly notspinweapon2"
alias "butterflyinspect" "alias +spin_butterfly spinweapon1; alias -spin_butterfly spinweapon2"
alias "notspinweapon1" "+lookatweapon; r_cleardecals"
alias "notspinweapon2" "-lookatweapon"
alias "spinweapon1" "-lookatweapon; +reload; r_cleardecals"
alias "spinweapon2" "+lookatweapon; -reload"

// STRZELANIE / SKAKANIE / BUNNYHOP

bind "MOUSE1" "+attack"
bind "MOUSE2" "+attack2"
bind "MWHEELUP" "+jump"
bind "MWHEELDOWN" "+jump"
bind "," "bind mwheelup +attack; bind mwheeldown +attack"
bind "." "bind mwheelup +jump; bind mwheeldown +jump"
bind "/" "bind mwheelup +attack; bind mwheeldown +jump"
bind "SPACE" "+hjump"
alias "+hjump" "+jump; +duck; r_cleardecals"
alias "-hjump" "-jump; -duck"

// CELOWNIK

cl_crosshair_sniper_width "2"

// INTERAKCJA / UŻYTECZNE / CZYSZCZENIE MAPY

bind "e" "+paka"
alias "+paka" "+use; gameinstructor_enable 1; r_cleardecals"
alias "-paka" "-use; gameinstructor_enable 0"
bind "v" "use weapon_c4; drop; r_cleardecals"
bind "x" "+radar"
alias "+radar" "cl_radar_scale 0.30; +cl_show_team_equipment; r_cleardecals"
alias "-radar" "cl_radar_scale 0.50; -cl_show_team_equipment"
bind "z" "+jumpthrow"
alias "+jumpthrow" "+jump; -attack; -attack2; r_cleardecals"
alias "-jumpthrow" "-jump"
bind "f" "+spin_butterfly"
alias "+spin_butterfly" "+lookatweapon; r_cleardecals"
alias "-spin_butterfly" "-lookatweapon"
bind "r" "+reload; r_cleardecals"
bind "TAB" "+scorenet"
alias "+scorenet" "+showscores; net_graphproportionalfont 1; r_cleardecals"
alias "-scorenet" "-showscores; net_graphproportionalfont 0.5"

// PORUSZANIE SIE

bind "w" "+forward"
bind "s" "+back"
bind "a" "+moveleft"
bind "d" "+moveright"
bind "shift" "+shh"
alias "+shh" "incrementvar volume 0 1 0.05; +speed; r_cleardecals"
alias "-shh" "incrementvar volume 0 1 -0.05; -speed"
bind "ctrl" "+shhd"
alias "+shhd" "incrementvar volume 0 1 0.05; +duck; r_cleardecals"
alias "-shhd" "incrementvar volume 0 1 -0.05; -duck"

// KLAWISZE

bind "b" "buymenu"
bind "t" "+spray_menu"
bind "g" "drop"
bind "i" "show_loadout_toggle"
bind "`" "toggleconsole"
bind "ESCAPE" "cancelselect"
bind "PAUSE" "pause"
bind "h" "+right"

// MUTOWANIE LUDZI

bind "kp_multiply" "mute0"
alias "mute0" "mute1"
alias "mute1" "voice_enable 0; say_team Muted; alias mute0 mute2"
alias "mute2" "voice_enable 1; say_team Unmuted; alias mute0 mute1"
bind "kp_slash" "ignoremsg"
bind "kp_9" "toggle cl_mute_enemy_team 1 0"; bind "kp_pgup" "toggle cl_mute_enemy_team 1 0"

// SERWER PRYWATNY

bind "kp_7" "exec trening"; bind "kp_home" "exec trening"
bind "kp_8" "exec arena"; bind "kp_uparrow" "exec arena"
bind "n" "noclip"
bind "=" "impulse 101"
bind "" "god"
bind "-" "toggle r_drawothermodels 1 2"
bind "\" "mp_restartgame 1"
bind "kp_plus" "exec banned_ip"
bind "kp_minus" "writeip; con_logfile cfg/banned_ip.cfg; getpos_exact; con_logfile ."
bind "kp_del" "+fasttime"
alias "+fasttime" "host_timescale 6.5"
alias "-fasttime" "host_timescale 1.0"
bind "rightarrow" "bot_add_t; bot_place; bot_stop 1; bot_dont_shoot 1"
bind "leftarrow" "prop_physics_create /props_junk/wood_crate001a.mdl"

// FACEIT

bind "[" "say !switch"
bind "]" "say !stay"

// DAMAGE

developer 1
con_filter_enable 2
con_filter_text_out "Player:"
con_filter_text "damage"

// NET GRAPH

net_graph "1"
net_graphpos "1"
net_graphheight "1"
net_graphproportionalfont "0.5"

// RADAR

cl_hud_radar_scale "1.15"
cl_radar_scale "0.5"
cl_radar_icon_scale_min "0.8"
cl_radar_always_centered "0"
cl_radar_rotate "1"
cl_radar_square_with_scoreboard "0"

// HUD

cl_drawhud "1"
cl_drawhud_force_radar "0"
cl_drawhud_force_deathnotices "1"
hud_scaling "0.90"
cl_hud_background_alpha "1.0"
cl_hud_bomb_under_radar "1"
cl_hud_healthammo_style "0"
cl_showloadout "1"
cl_hud_playercount_pos "0"
cl_hud_playercount_showcount "0"
cl_freezecampanel_position_dynamic "1"
cl_loadout_colorweaponnames "1"
cl_scoreboard_mouse_enable_binding "+attack2"
cl_show_clan_in_death_notice "0"

// MYSZKA

m_rawinput "1"
m_customaccel "0"

// DZWIEK

snd_mixahead "0.05"
snd_use_hrtf "1"
snd_front_headphone_position "90.0"
snd_rear_headphone_position "90.0"
snd_headphone_pan_exponent "1.0"
snd_headphone_pan_radial_weight "1.0"
voice_mixer_volume "1.0"
voice_enable "1"
snd_mute_losefocus "1"
bind "uparrow" "incrementvar volume 0.1 1 0.1"
bind "downarrow" "incrementvar volume 0.1 1 -0.1"

// FPS

fps_max "300"
cl_forcepreload "1"
mat_queue_mode "2"

// KOMENDY PRZYDATNE

cl_timeout "1337"
cl_disablefreezecam "1"
cl_disablehtmlmotd "0"
mm_dedicated_search_maxping "60"
cl_use_opens_buy_menu "0"
closeonbuy 0
cl_dm_buyrandomweapons "0"
cl_showhelp "0"
gameinstructor_enable "0"
cl_autowepswitch "0"
cl_mute_enemy_team "0"
mp_autokick "0"
cl_showpos "0"
bind "'" "toggle cl_showpos 1 0"

// NETCODE

rate "786432"
cl_updaterate "128"
cl_cmdrate "128"
cl_interp "0"
cl_interp_ratio "1" //najlepiej 1 jak dobry internet, jezeli gubione pakiety ustawic 2

// VIEWMODEL

cl_viewmodel_shift_left_amt "0.500000"
cl_viewmodel_shift_right_amt "0.250000"
viewmodel_fov "68"
viewmodel_offset_x "2"
viewmodel_offset_y "2"
viewmodel_offset_z "-1"
viewmodel_presetpos "0"
cl_bob_lower_amt "5"
cl_bobamt_lat "0.1"
cl_bobamt_vert "0.1"
cl_bobcycle "0.98"

// TRZESIENIE BRONI

cl_bobamt_lat "0.1"
cl_bobamt_vert "0.1"
cl_bob_lower_amt "5"
cl_bobcycle "0.98"
cl_viewmodel_shift_left_amt "0"
cl_viewmodel_shift_right_amt "0"

// ALIASY

alias "d" "disconnect"
alias "dd" "disconnect"
alias "dc" "disconnect"
alias "q" "quit"
alias "qq" "quit"
alias "bk" "bot_kick"
alias "r" "retry"
alias "s" "status"
alias "a" "exec autoexec"
alias "ae" "exec autoexec"
alias "autoexec" "exec autoexec"
alias "t" "exec trening"
alias "trening" "exec trening"
alias "aa" "exec arena"
alias "ar" "exec arena"
alias "1v1" "exec arena"
alias "11" "exec arena"
alias "arena" "exec arena"
alias "b" "exec boty"
alias "boty" "exec boty"
alias "ch1" "sv_cheats 1"
alias "cheats1" "sv_cheats 1"
alias "ch0" "sv_cheats 0"
alias "cheats0" "sv_cheats 0"
alias "ch" "toggle sv_cheats 1 0"
alias "cheats" "toggle sv_cheats 1 0"
alias "c" "exec celownik"
alias "celownik" "exec celownik"
alias "v0" "volume 0.00"
alias "v5" "volume 0.05"
alias "v05" "volume 0.05"
alias "v10" "volume 0.10"
alias "v15" "volume 0.15"
alias "v20" "volume 0.20"
alias "v25" "volume 0.25"
alias "v30" "volume 0.30"
alias "v35" "volume 0.35"
alias "v40" "volume 0.40"
alias "v45" "volume 0.45"
alias "v50" "volume 0.50"
alias "v55" "volume 0.55"
alias "v60" "volume 0.60"
alias "v65" "volume 0.65"
alias "v70" "volume 0.70"
alias "v75" "volume 0.75"
alias "v80" "volume 0.80"
alias "v85" "volume 0.85"
alias "v90" "volume 0.90"
alias "v95" "volume 0.95"
alias "v100" "volume 1.00"
alias "fixres" "mat_setvideomode 1280 768 1; mat_setvideomode 1280 768 0" //w obu miejscach wpisz wlasna rozdzielczosc
alias "fixaud" "snd_rebuildaudiocache"
alias "testmic" "toggle voice_loopback 1 0"
alias "testmicro" "toggle voice_loopback 1 0"

// SERVERY SPOLECZNOSCI

alias "s1" "connect " //
alias "s2" "connect " //
alias "s3" "connect " //
alias "s4" "connect " //
alias "s5" "connect " //
alias "s6" "connect 85.194.242.121:27030" //4fun
alias "s7" "connect 85.194.242.121:27015" //jail
alias "s8" "connect 85.194.242.121:27080" //old
alias "s9" "connect 137.74.1.238:27030"  //ze
alias "s10" "connect 85.194.242.121:27050" //knife
alias "s11" "connect 85.194.242.121:27070" //hg
alias "s12" "connect 137.74.1.238:27035"  //awp
alias "s13" "connect 137.74.1.238:27025"  //retake
alias "s14" "connect 137.74.1.238:27045"  //dd2
alias "s15" "connect 137.74.1.238:27020"  //bb

// ALIASY NA MAPY

alias "assault" "map cs_assault"
alias "aztec" "map de_aztec"
alias "bank" "map de_bank"
alias "cache" "map de_cache"
alias "canals" "map de_canals"
alias "cobblestone" "map de_cbble"
alias "dust" "map de_dust"
alias "dust2" "map de_dust2"
alias "inferno" "map de_inferno"
alias "italy" "map cs_italy"
alias "lake" "map de_lake"
alias "militia" "map cs_militia"
alias "mill" "map de_mill"
alias "mirage" "map de_mirage"
alias "nuke" "map de_nuke"
alias "office" "map cs_office"
alias "overpass" "map de_overpass"
alias "safehouse" "map de_safehouse"
alias "seaside" "map de_seaside"
alias "season" "map de_season"
alias "shortdust" "map de_shortdust"
alias "shorttrain" "map de_shorttrain"
alias "stmarc" "map de_stmarc"
alias "sugarcane" "map de_sugarcane"
alias "train" "map de_tain"
alias "vertigo" "map de_vertigo"

// ALIASY NA BRONIE

alias "knife" "give weapon_knife"
alias "kosa" "give weapon_knife"
alias "ak" "give weapon_ak47"
alias "m4" "give weapon_m4a1"
alias "m4s" "give weapon_m4a1_silencer"
alias "galil" "give weapon_galilar"
alias "famas" "give weapon_famas"
alias "aug" "give weapon_aug"
alias "sg" "give weapon_sg556"
alias "tec" "give weapon_tec9"
alias "fiveseven" "give weapon_fiveseven"
alias "cz" "give weapon_cz75a"
alias "beretki" "give weapon_elite"
alias "dual" "give weapon_elite"
alias "p2000" "give weapon_hkp2000"
alias "usp" "give weapon_usp_silencer"
alias "glock" "give weapon_glock"
alias "deagle" "give weapon_deagle"
alias "p250" "give weapon_p250"
alias "mp9" "give weapon_mp9"
alias "mac10" "give weapon_mac10"
alias "uzi" "give weapon_mac10"
alias "mp7" "give weapon_mp7"
alias "bizon" "give weapon_bizon"
alias "ump" "give weapon_ump45"
alias "mag7" "give weapon_mag7"
alias "swag7" "give weapon_mag7"
alias "sawedoff" "give weapon_sawedoff"
alias "sawnoff" "give weapon_sawedoff"
alias "soff" "give weapon_sawedoff"
alias "sawed" "give weapon_sawedoff"
alias "sawn" "give weapon_sawedoff"
alias "nova" "give weapon_nova"
alias "xm" "give weapon_xm1014"
alias "xm1014" "give weapon_xm1014"
alias "awp" "give weapon_awp"
alias "scout" "give weapon_ssg08"
alias "scar" "give weapon_scar20"
alias "scar20" "give weapon_scar20"
alias "g3" "give weapon_g3sg1"
alias "bomb" "give weapon_c4"
alias "paka" "give weapon_c4"
alias "negev" "give weapon_negev"
alias "m249" "give weapon_m249"
alias "revolver" "give weapon_revolver"

// Puste Przyciski Do Bindow

//brak


echo "+---------------------------------------------------------------------------+"
echo "+---------------------------------------------------------------------------+"
echo "+---------------------------------------------------------------------------+"
echo "            CONFIG MADE BY KENIA1100.PL/CSGO"
echo "+---------------------------------------------------------------------------+"
echo "+---------------------------------------------------------------------------+"
echo "+---------------------------------------------------------------------------+"

host_writeconfig

 

button-pobierzPobierz ten plik, rozpakuj go i postępuj według instrukcji zawartych w notatniku ~ JAK TO ZROBIĆ ~

Uwaga! Tylko sprawdź, żeby kopiowane pliki w ich właściwościach w atrybutach (na dole) nie miał zaznaczone „Tylko do odczytu” (jeżeli jest to odznacz kwadracik) i Koniecznie jeszcze niżej w „Zabezpieczenia” zaznaczOdblokuj” i kliknij „Zastosuj”. Zrób to w każdym pliku z osobna.

3. Ustawienia w grze CS GO

Praktycznie wszystkie ustawienia da się także, zmienić komendami ale takich nie dodawałem do pliku autoexec.cfg gdy odpowiednią funkcję już spełniały takowe opcje w menu. Dlatego koniecznie sprawdź czy wszystko masz tak samo. Ja przy każdym ustawieniu napisze jak bardzo jest to wymagane aby wszystko było spójne ze sobą i funkcjonowało dobrze lecz pamiętaj, że nie da się zrobić jednego punktu, a resztę olać bo wszystko stanowi jednolitą całość.

 • Podpowiedzi należy wyłączyć, ponieważ jest komenda zbindowana pod „Z”, która na czas przyciśnięcia włącza podpowiedzi pokazując bombę więc nie trzeba się męczyć z tymi wszystkimi bezsensowni podpowiedziami.
 • W lewym górym rogu będą teraz bardzo istotne nowe informacje podawane więc lepiej zmień powiadomienia Steam na prawy góry róg bo tam jest pusto.
 • Konsole oczywiście włącz bo będziemy jej dużo częściej używać niż kiedyś, a dodatkowo, podczas uruchamiania gry jest automatycznie uruchamiana konsola po to aby przed szybkim rozpoczęciem meczu być pewnym, że już wszystkie configi z pliku zostały załadowane.
 • W ustawieniach video mam nadzieje, że te dwa wskazane ustawienia masz wyłączone? 😉 Są one domyślnie wyłączone więc jeżeli masz inaczej musiałeś ręcznie przestawić więc lepiej czym prędzej to cofnij.
 • W ostatniej zakładce ustawień klawiatura i mysz, a mianowicie pokazałem przykładowe tabele klawiszy, w których zawsze coś było ale teraz jak wejdziesz magicznie z kilku zniknie. Spokojnie wszystko działa jak należy. Tylko w menu nie pokazuje się to, ponieważ teraz pod danym przyciskiem są np. dwie czynności jak dajmy na to pod TAB i jednocześnie pokazuje tabele wyników, a także liczbę FPS-ów, ping, tickrate serwera i wiele innych przydatnych funkcji.
 • Z tych klawiszy co są na zdjęciu powyżej pokazane nie martw się i nic nie dodawaj w ustawieniach. Jedynie zmień w:
  Rozkazy radiowe ustaw na: J
  Podstawowe meldunki radiowe ustaw na: K
  Meldunki Radiowe ustaw na: L
  Użyj mikrofonu najbardziej radzę w takiej sytuacji na: Caps Lock

Teraz podam ustawienia nie związane ściśle z nowym confingiem ale takie, które po prostu polecam.

Dodatkowe ustawienia:

 • Zmień broń po podniesieniu: NIE – Jeżeli masz włączone gdy robisz akcje z pistoletem i nagle przebiegniesz przez karabin automatycznie Ci go podniesie, a potem zrobi animacje to śmierć gwarantowana. Lepiej samu zdecyduj czy i kiedy zmienić na tamtą broń w bezpiecznej sekundzie.
 • Celownik – Nie dodawałem żadnych komend na celowniki bo zakładam, że nikt nie jest takim „geniuszem” aby grać na domyślnych celownikach i ma zrobiony własny jaki mu najbardziej pasuje. Ja na mapie z warsztatu Steam wybrałem celownik pashy bo gdybym miał robić sam to właśnie taki chciałem zrobić więc to była oszczędność czasu, no i chyba najbardziej mi się podoba z już gotowych.
  .
 • CZUŁOŚĆ MYSZKI – Wiadomo, że czym niższa tym większa precyzja, a czym wyższa tym gorzej z dokładnym wycelowaniem. Ale często także na nasze ustawienie czułości mają wpływ inne czynniki: np. miejsce na biurku, ułożenie ręki, wysokość krzesła i biurka itp. Najlepiej jeżeli zastosujesz się do jednej ważnej zasady. Wykonaj swobodny ruch ręką normalną prędkością w linii poziomej po takiej powierzchni po jakiej normalnie będziesz grał (np. podkładka pod mysz) – od jej środka do końca. Nie ważne czy to jest całe biurko czy 20 cm obok klawiatury. Od środka do brzegu powinieneś zrobić ruch 180 – 200 stopni w grze. Czyli obrócić się dokładnie za siebie. Jeżeli czułość jest za duża to zmniejsz, a jeżeli zbyt mała to zwiększ. Jest to najlepsza zasada. I nie ważne na ile DPI grają inni czy na czułości 400 DPI czy na 1600 DPI albo 800 DPI. Dostosuj swoje DPI na myszce oraz prędkość w grze właśnie do tego co powiedziałem wyżej, a będziesz miał dostosowaną czułość myszki perfekcyjnie, idealnie i indywidualnie pod siebie. Nie ważne z jaką prędkością grają znajomi czy pro gamerzy i jaka radzą Ci ustawić bo każdy ma inne warunki do grania dlatego dla każdego inne DPI będzie najlepsze. Ale jasne jest to, że właśnie wg tej zasady obracania od środka powierzchni do jej końca aby był to ruch odzwierciedlający 180 – 200 stopni w grze większość osób ustawia (a przynajmniej powinna) swoją czułość. Mimo wszystko 3 000 – 5 000 DPI przegrywa już w przedskochach bo niezależnie w jakim położeniu ręki, czy myszki, nigdy nie będziesz miał, aż tak mało miejsca, żeby ustawić, aż tak wysoką czułość. Max, do którego jednak możesz się interesować to 2 200 DPI choć i tak sądzę, że to przesada; optymalnie to 400 – 1500 DPI. Pamiętaj jednocześnie, aby nie ustawiać zbyt wysokiej czułości w grze – domyślnie powinno być na 2.5 wiec możesz dodać, albo odjąć 0.5, ale ustawiać na 7 to także przesada..

4. Trening

Dla zainteresowanych dodaje także tutaj kompilacje najważniejszych i najlepszych komend na własny serwer. W skrócie dzięki nim włączymy czity na serwerze prywatnym, nielimitowany czas rundy, wyrzucamy wszystkie boty z serwera, nielimitowany czas stania na respie, chwilowe oznaczenie czerwonym kwadratem dokładne miejsca uderzenia naszych pocisków, nielimitowana liczba amunicji i granatów, pokazywana jest trajektoria lotu granatów, możemy na raz nosić wszystkie 5 rodzajów granatów, nielimitowany czas na kupno broni, możemy kupić broń w każdej części mapy (a nie tylko na respie), od razu kończy rozgrzewkę, dostajecie 16k pieniędzy, a także darmową kamizelkę.

Pamiętajcie, że te komendy działają tylko na serwerze prywatnym! Często pomagają w nauce rzucania granatów bo widzimy jak lecą oraz mamy ich nielimitowaną liczbę. Przydaje się w niezliczonych testach, która chcemy przeprowadzić co i jak wyjdzie gdybyśmy chcieli daną czynność zastosować w normalnej grze. Także jest to doskonały sposób na zabawę ze znajomymi a przy okazji naukę – większa świadomość gdzie lecą nasze pociski i granaty itp.

Jak uruchomimy serwer prywatny odpalamy konsole tyldą „~” i wklejamy tam następujące komendy. W jednej linii, wszystkie wczytają się od razu, wystarczy skopiować:

sv_cheats 1; sv_showimpacts 2; sv_showimpacts_time 1; sv_infinite_ammo 2; sv_grenade_trajectory 1; ammo_grenade_limit_total 5; mp_warmup_end; mp_freezetime 0; mp_roundtime_defuse 999; mp_roundtime 999; mp_timelimit 0; mp_buy_anywhere 1; mp_buytime 9999; mp_maxmoney 999999; mp_startmoney 999999; impulse 101; mp_autoteambalance 0; mp_limitteams 0; mp_teammates_are_enemies 1; mp_respawn_on_death_ct 1; mp_respawn_on_death_t 1; bot_kick; bot_stop 1; bot_dont_shoot 1; mp_free_armor 2; mp_solid_teammates 1; sv_autobunnyhopping 1; mp_drop_knife_enable 1; mp_autokick 0; mp_restartgame 1

Pamiętajcie także, że w paczce wyżej (krok 2) do ściągnięcia znajduje się plik trening.cfg który zawiera już te wszystkie powyższe komendy i wtedy wystarczy (oczywiście jeżeli wcześniej ten plik skopiowaliśmy do odpowiedniego folderu wskazanego w kroku 2) na serwerze prywatnym wpisać w konsole:

exec trening

lub też nacisnąć po prostu przycisk „7” zlokalizowany po prawej stronie klawiatury na numerycznej, pod którym jest zbindowane automatyczne załadowanie tych wszystkich komend na serwerze prywatnym.

Pamiętajcie też, że posiadacie zbindowane klawisze w pliku „autoexec.cfg” specjalnie do zastosowania ich (tylko) na serwer prywatny po włączeniu w konsoli sv_cheats 1 lub poprzez powyższą komendę, w której już to jest zawarte.

Bindy pod klawiszem:

 • N  – latanie
 • 0  – [zero] na klawiaturze numerycznej; zespawnowanie skrzynki
 • =  – [znak równości] dostajesz 16k pieniędzy
 • / +  – [minus i plus] na klawiaturze numerycznej; teleport, gdzie minus to zapamiętanie miejsca, a plus powrót do niego

5. Gotowe! 🙂

Gratulacje od teraz ciesz się wyższa zajebistością grania w CS GO. W razie pytań o działanie konkretnych komend lub zmianę bindów albo jakiś działań konkretnie w grze kieruj się bezpośrednio do mnie – kenia1100, ponieważ niektóre zachowania są pod nawet kilkoma komendami i usunięcie jednej linijki nie zawsze załatwi problem.

Przetestowane przeze mnie i przez wielu moich znajomych i każdy bardzo chwali ;). Pamiętaj aby klawisze rozkazów i meldunków radiowych ustawione wcześniej na Z, X, C ustawić teraz odpowiednio na J, K, L bo tamte klawisze zostały zbindowane komendami na ważniejsze funkcje. A komunikację głosową jak już wspomniałem najbardziej polecam ustawić na Caps Lock bo jest dużo wygodniej i szybciej niż dawne K. A jak wiadomo szybkość przekazywanych informacji drużynie gdzie jest wróg to klucz do zwycięstwa. Ten przycisk jest też większy i łatwiej go trafić w trudnej sytuacji.

Zapraszam wszystkich do mojej grupy na Steam ★★ GRAMY z Kenia! ★★

Zawsze można mnie spotkać na TSIP: ts.kenia1100.pl a także napisać do mnie na Messengera Facebook lub GG: 10620057

Życzę wszystkim miłej zabawy w CS GO  wraz z nowym confingiem! 😉 Jeżeli napisałbyś mi o tym jakąś opinie będę bardzo wdzięczny czy to na Steam, czy tutaj niżej w komentarzu.

Poradnik jest w trakcie tworzenia i na ukończeniu.

cs go wysoka Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie zezwalam bez mojej zgody na udostępnianie na innych stronach trzecich tych plików ani tekstów.

 


kenia napis z PTG


 • Vesper

  Polecam , wszystko działa bez problemowo 😀

 • Kubekowskyy

  Ogólnie zajebisty, Polecam 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • I jak Wam się podoba gra na nowym zoptymalizowanym configu? 😀 Pamiętajcie, żeby przeczytać całość i zrobić wszystkie podpunkty, bo to dopiero razem stanowi najlepsze usprawnienie Waszego CSa 😉

 • Aleksander Jończyk

  Fajnie napisane. W zasadzie kompendium wiedzy odnośnie komend, dobrze wytłumaczone i gotowe bindy do użycia. Dobre dla nowych jak i już grających w cs’a od jakiegoś czasu.